Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Modelowanie sylwetki

Zgłoś nadużycie #11 15 września 2017, 9:01

Jo_Ni avatar Posty: 47 Podziękowania: 0
A a wiecie coś może na temat lipolizy ultradźwiękowej w tym warszawskim gabinecie? Bo oferta wydaje się całkiem ciekawa i zastanawiam się, czy by się do nich nie przejść?

Zgłoś nadużycie #12 21 września 2017, 13:40

Ramoneska avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
hmm no ja bym nie wybrała żadnych zabiegów na modelowanie sylwetki. Moim zdaniem można samemu sobie z tym poradzić tylko trzeba włożyć trochę pracy. Ja zapisałam się na treningi do Michała Łapki http://wswietnejformie.pl/przygotowanie-motoryczne/ . Daje niezły wycisk no ale o to chodzi :) Po miesiącu juz zauważyłam zmiany w sylwetce.

Zgłoś nadużycie #13 13 listopada 2017, 11:41

serenada avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Fajnie, że na rynku jest sporo gabinetów medycyny estetycznej. Multum kobiet z tego korzysta, więc taki biznes ma duży popyt. Mam koleżankę, która też się zastanawia nad otwarciem takiego gabinetu beauty. Szuka dobrego sprzętu typu https://cosmed24.pl/katalog/20-urzadzenia-kosmetyczne/117-karboksyterapia/ - to akurat maszyna do karboksyterapii (to w chwili obecnej najskuteczniejsza metoda redukująca cellulit, rozstępy i tkankę tłuszczową).

Zgłoś nadużycie #14 14 listopada 2017, 10:32

kiloj431 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
a kto to robi teraz

_____________________
http://www.sexyescortservice.com

Zgłoś nadużycie #15 29 grudnia 2017, 17:18

Olga2 avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Jeżeli już chcemy wspomagać modelowanie sylwetki zabiegami, to świetnym rozwiązaniem jest zabieg Alliance LPG Endermologie, który robią w klinice na Powiślu: http://estivance.pl/zabiegi/alliance-lpg-endermologie/. Działa równocześnie na cellulit, ujędrnia skórę i usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej. Ale nawet decydując się na zabieg, trzeba dbać o odpowiednią dietę i pić dużo wody.

Zgłoś nadużycie #16 8 stycznia 2018, 14:24

marcinwojna avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Istnieje wiele różnych gabinetów co oferują skuteczne modelowanie sylwetki, jednak bez trzymania diety nic z tego nie bedzie.. Widziałem to na przykładzie siostry!

Zgłoś nadużycie #17 29 stycznia 2018, 20:15

klawisia avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
jeśli chodzi o sylwetkę to bardzo dużo może pomóc Tobie Klinika Miriacki :) mają wiele zabiegów http://klinikamiracki.pl/encyklopedia/, które pomogą nam w uzyskaniu wymarzonej sylwetki :D

Zgłoś nadużycie #18 31 stycznia 2018, 20:18

Patrycja avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
Oczywiście zdrowa dieta,odpowiednia porcja ruchu to podstawa, ale jeżeli ktoś chce poprawić swój wygląd to dlaczego nie? W Klinice doktora Preibisza- http://www.preibisz.com/zabiegi/laser-shape/ można skorzystać z zabiegu modelowania sylwetki laserem SHAPE. Modeluje sylwetkę, redukuje tłuszcz i cellulit, ujędrnia skórę. Świetne efekty a jeden zabieg.