Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Moje dziecko nie chce jeść :(

Zgłoś nadużycie #1 22 maja 2017, 9:27

kakao avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Proszę, podpowiedzcie mi jakiś skuteczny sposób, by nakłonić je do jedzenia mięsa, warzyw i owoców, a nie tylko słodyczy, chipsów, czekolady i coli :(

Zgłoś nadużycie #2 23 maja 2017, 11:26

Lamelka avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Nie wmuszaj nic na siłę , jak nie chce jeść to niech nie je. Ale słodzone napoje, Kubusie, słodkie przekąski, ciastka, chipsy czy fast foody - tego w diecie dziecka nie powinno być WCALE.
Ale nie ma co rozpaczać - możesz np nauczyć się piec zdrową, domową pizzę, robić hamburgery itp. Wbrew pozorom możesz tam wspaniale przemycić zarówno warzywa jak i mięso lub ryby. Nie zapomnij też o cieście - powinno być z takiej, pełnoziarnistej mąki gryczanej, w żadnym wypadku nie pszennej.

Zgłoś nadużycie #3 28 maja 2018, 12:25

emilka8767 avatar Posty: 106 Podziękowania: 0
Ważne jest też zdrowie i rozwój dziecka. O tym naprawdę nie można zapominać, bo jest to podstawa w wychowaniu. Można też np. zainteresować się takim tematem jak metoda krakowska w leczeniu zaburzeń. Potrzebne pomoce znajdziecie na stronie https://juniora.pl/