Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Monitoring

Zgłoś nadużycie #1 11 grudnia 2017, 18:03

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Mając taki monitoring na pewno potrzebne będą Ci elektronarzędzia. Nigdy nie wiadomo, kiedy potrzebny bedzie jakiś bezpiecznik wiec lepiej mieć coś takiego w domu. Jak dobrze pamiętam to tutaj https://mselektronik...ki-i-akcesoria znajdziesz spory wybór tego typu rzeczy.

Zgłoś nadużycie #2 11 maja 2018, 11:38

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
W ogóle monitoring w domu jest w dzisiejszych czasach bardzo potrzebny. Nigdy nie mamy pewności co może się wydarzyć.

Zgłoś nadużycie #3 11 maja 2018, 12:58

Lamelka avatar Posty: 137 Podziękowania: 1
Ciekawy pomysł z tym monitoringiem. Ja ostatnio przyglądam się firmie AutoID w tym zakresie. U mojej znajomej montują w biurze taki system kontroli czasu pracy tej właśnie firmy, stąd zaczęłam dowiadywać się więcej na jej temat.

Zgłoś nadużycie #4 27 lutego 2019, 21:46

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Najlepiej zakupić kamerę domową. Jest niedroga i praktyczna. Tutaj https://ivel.pl/ sobie zerknijcie. Mają tam ciekawe rozwiązania dopasowane do różnych potrzeb. Poza tym cena nie jest wysoka, także każdy z was może pozwolić sobie na taki zakup.

Zgłoś nadużycie #5 13 marca 2019, 12:05

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Na domowe potrzeby też oczywiście jest odpowiedni monitoring. Również stosuje się wideodomofony. Jeżeli planujecie zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu to zajrzyjcie na stronkę https://www.bcscctv.pl Tu również mają w ofercie telewizję przemysłową, kamery IP oraz spory wybór innych sprzętów wysokiej jakości dla firm i klienta indywidualnego.

Zgłoś nadużycie #6 19 lutego 2020, 9:31

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Nam monitoring w domu robiła firma MG System - https://www.montazalarmow.com.pl/. Niewielka firma, ale profesjonalna, z kompetentnymi pracownikami. Zajmują się monitoringiem, alarmami, instalacjami elektrycznymi, systemami w domach inteligentnych czy automatyką budynkową. Przyjmują zlecenia z woj. war-maz i północnej części Mazowsza. Zajmują się domami jednorodzinnymi jak również dużymi obiektami (firmy, magazyny, hale).

Zgłoś nadużycie #7 20 lutego 2020, 13:16

verdie.stanton avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Warto zastanowić się nad zamontowaniem tego typu systemów bezpieczeństwa w domu, czy też w firmie.

Zgłoś nadużycie #8 8 marca 2020, 7:48

zyhys avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Stosujecie jeszcze jakieś zabezpieczenia oprócz monitoringu? Ja ostatnio zdecydowałem się na zakup sejfu - https://sejfexpert.pl/

Zgłoś nadużycie #9 31 marca 2020, 19:54

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
Sprawdzone systemy monitoringu montuje w Szczecinie o okolicach ta firma https://zcz.szczecin.pl/ . Do naszej firmy potrzebowaliśmy i do nich się wtedy zgłosiliśmy. Wykorzystują tylko kamery renomowanych firm, różnego rodzaju jak obrotowe, tubowe, kopułowe. Zapewniają inteligentne połączenia z systemami ochrony oraz alarmami.Firma najpierw wykonuje projekt, wyceniają, dostarczają sprzęt i montują. A potem świadczą usługi serwisowe.