Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Montaż instalacji

Zgłoś nadużycie #11 12 lutego 2019, 15:31

lucek avatar Posty: 75 Podziękowania: 0
Cóż, w domu są rozmaite instalacje, nie tylko instalacje elektryczne. Na przykład także tego typu instalacje hydrauliczne http://buderus-inserw.pl/uslugi-hydrauliczne/ogrzewanie-podlogowe

Zgłoś nadużycie #12 1 kwietnia 2019, 9:47

yanki avatar Posty: 167 Podziękowania: 0
Moim zdaniem instalacja gazowa w domu to bardzo fajne rozwiązanie, szczególnie jeżeli postawimy na ofertę takiej firmy jak http://www.kamisan.pl/. Możemy zlecić tutaj montaż pełnej instalacji, a jak wiadomo ogrzewanie gazowe jest obecnie jedną z najbardziej ekologicznych opcji, dostępnych na naszym rynku.

Zgłoś nadużycie #13 4 kwietnia 2019, 12:33

ariana avatar Posty: 251 Podziękowania: 0
Każda instalacja w domu jest bardzo ważna i trzeba mieć tego świadomość. Najlepiej więc kontaktować się ze sprawdzonymi specjalistami, jak chociażby elektryk z Gdańska: http://www.elektryk-gdansk.pl/kontakt . Myślę, że będzie to całkiem dobry wybór.

Zgłoś nadużycie #14 4 lipca 2019, 16:10

martak avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Polecam zajrzeć tu jeśli chodzi o instalacje elektryczne: https://iagat.pl/instalacje-elektryczne/ . Jest to firma z dużym doświadczeniem. Bez problemu poradzą sobie z montażem takiej instalacji.

Zgłoś nadużycie #15 28 października 2019, 14:46

mamina avatar Posty: 252 Podziękowania: 0
Montaż instalacji najlepiej zostawić w rękach fachowców. Jeśli budujecie dom, bądź go remontujecie to warto zgłosić się do firmy https://home.uponor.pl/ która oferuje nowoczesne instalacje grzewcze i sanitarne. Na pewno sprostają waszym oczekiwaniom, wybierają najlepsze rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #16 2 grudnia 2019, 21:39

mokasynka avatar Posty: 111 Podziękowania: 0
Przy obsługiwaniu instalacji elektrycznej wypadałoby też wiedzieć jak obchodzić się z kondensatorami. To ważna kwestia. Ja o tym czytałam na https://www.tme.eu/pl/pages/news/22156/Jak-bezpiecznie-rozladowac-kondensator - bardzo fajnie i przystępnie wszystko opisane. Także każdy sobie poradzi i wszystko zrozumie. Wy przygotowujecie się jakoś specjalnie do takich rzeczy, robicie sami czy wszystko zlecacie specjalistom ?

Zgłoś nadużycie #17 5 grudnia 2019, 21:25

martusiann avatar Posty: 161 Podziękowania: 0
A jak zorganizowaliście dostęp do instalacji w podłodze? zastanawiam się nad włazem rewizyjnym, na https://www.wlazy.com.pl/hago-deck.html maja specjalnie wzmacniane. Dotąd widziałam tylko takie rewizje np. do wodomierzy, wygodne prawda? ma ktoś takie w podłodze? Głównie zależy mi na kotłowni i garażu