Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Montaż wentylacji w Warszawie

Zgłoś nadużycie #1 6 marca 2015, 9:00

snail800 snail800 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć. Możecie polecić jakąś firmę do montażu wentylacji w Warszawie[/url]? Ta, którą podałem ma Waszym zdaniem dobrą ofertę? http://klimatyzacja.protek.pl/serwis-naprawa-konserwacja-klimatyzacji

Zgłoś nadużycie #2 14 września 2016, 21:47

Olddrator avatar Posty: 59 Podziękowania: 0
Zależy do czego Ci ta wentylacja jest potrzebna. Jeżeli np. do jakiegoś zakładu przemysłowego to lepszym rozwiązaniem będzie filtrowentylacja. Jeżeli potrzebujesz takiego rozwiązania to polecam Ci sprawdzić ofertę firmy JAANTECH - http://odpylacz.com.pl/ - zadzwoń i zapytaj ich dokładnie o całą ofertę.

Zgłoś nadużycie #3 7 października 2016, 14:43

mari1n31 mari1n31 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Wyglądają całkiem ok te oferty :)

Zgłoś nadużycie #4 3 kwietnia 2017, 17:57

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Może pomyślcie o rekuperatorze? Rekuperator łączy ze sobą wentylację i odzysk ciepła. Proszę: http://thesslagreen.com Chyba jest to dobre połączenie?

Zgłoś nadużycie #5 30 lipca 2018, 17:15

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Rekuperator to świetna sprawa, jeśli montujemy wentylacje to automatycznie musimy pomyśleć o wymienniku ciepła. Dobrą, polecaną firmą która się w tym specjalizuje jest https://www.bartoszwentylacja.com.pl/ . Ja będę w przyszłym roku dom budować to na pewno do nich się zwrócę w sprawie wentylacji

Zgłoś nadużycie #6 30 lipca 2018, 17:15

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Rekuperator to świetna sprawa, jeśli montujemy wentylacje to automatycznie musimy pomyśleć o wymienniku ciepła. Dobrą, polecaną firmą która się w tym specjalizuje jest https://www.bartoszwentylacja.com.pl/ . Ja będę w przyszłym roku dom budować to na pewno do nich się zwrócę w sprawie wentylacji

Zgłoś nadużycie #7 27 sierpnia 2018, 23:37

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Warto sobie sprawdzić https://carline.com.pl/oferta/automatyka/ firma ma duże doświadczenie w projektowaniu i wykonawstwie systemów wentylacyjnych i klimatyzacji. Potrafią fachowo doradzić, obsługują zarówno przedsiębiorców, jak i osoby prywatne. Po zrealizowaniu projektu można liczyć później z ich strony również na przegląd i serwis urządzeń.

Zgłoś nadużycie #8 30 sierpnia 2018, 20:48

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Ważne jest to, żeby wybrać dobrych fachowców to nie ulega wątpliwości. Ja zawsze sugeruję się opiniami zamieszczonymi w sieci, chociaż wiadomo, że z drugiej strony trzeba mieć trochę dystansu do nich.

Zgłoś nadużycie #9 27 września 2018, 9:57

zoska avatar Posty: 56 Podziękowania: 1
System wentylacji pozwala cieszyć się dobrej jakości powietrzem, ale oprócz montażu równie ważne jest czyszczenie takiego rozwiązania. Tutaj polecam artykuł na ten temat: https://brawent.pl/czyszczenie-wentylacji-warszawa/ . Wydaje mi się, że teraz znacznie więcej osób decyduje się na tego typu rozwiązania. Fajnie, że zwracamy uwagę na jakość powietrza którym oddychamy.

Zgłoś nadużycie #10 27 września 2018, 11:06

dobermann dobermann awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nie mam niestety za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Nie bardzo będę w stanie pomóc...