Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Motoryzacyjnie. Są tu jakieś fanki motoryzacji?

Zgłoś nadużycie #121 9 października 2019, 2:54

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Ja bardzo lubie jeździć samochodem i nawet mnie to interesuje, oglądam na youtube miłośników czterech kółek. Jeżdżę raczej ostrożnie choć kilka mandatów zarobiłam w życiu. Na stronie https://zaplacmandat.pl można online dokonać płatności za mandat, szybko i wygodnie bez stania w kolejkach. Warto skorzystać.

Zgłoś nadużycie #122 27 października 2019, 21:34

halszka avatar Posty: 20 Podziękowania: 0
Właśnie zapisałam się na tor, gdzie mogę poznać możliwości mojego auta. Z resztą tutaj możecie zobaczyć jak to wygląda: http://aldamotorsport.pl/nauka-ekstremalnej-jazdy-po-torze/ . W sumie taka jazda ma na celu doskonalenie moich umiejętności, a przede wszystkim możliwości mojego auta no i przy okazji mogę też trochę zaszaleć :)

Zgłoś nadużycie #123 29 października 2019, 14:15

Zofka avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
A czy interesujecie się gokartami? Ja w tym roku spróbowałam i uważam, że to fajny sport nie tylko dla mężczyzn. Do tego można nabyć niezbędnych umiejętności i doświadczenia, dzięki którym łatwiejsze staje się prowadzenie auta. Zaczyna mi się to podobać. A najczęściej śmigam na zewnętrznym torze https://kartingowynarodowy.pl/ Nawet udało mi się udało namówić kilka dziewczyn. Bawiłyśmy się wyśmienicie, była fajna atmosfera.

Zgłoś nadużycie #124 2 listopada 2019, 11:03

martak avatar Posty: 403 Podziękowania: 0
Ostatnio auto mi się zepsuło w centrum miasta. Musiałam ściągać lawetę, na szczęście dobrym wyborem okazała się autopomoc - tania, szybka auto laweta - Poznań i okolice: http://lawety.w.poznaniu.pl/autopomoc/ .

Zgłoś nadużycie #125 7 listopada 2019, 1:33

Nariie40 Nariie40 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Poszukaj czegoś w internecie. Nie brakuje tego typu tematów.

Zgłoś nadużycie #126 10 stycznia 2020, 13:12

maia avatar Posty: 48 Podziękowania: 2
Ja kocham motoryzację, ale niestety mieszkam w bloku i nie mam nawet garaży, czy piwnicy, a zatem nie bardzo mam gdzie trzymać mojego wymarzonego motocykla, dlatego nie kupiłam, ale wypożyczam co jakiś czas z firmy ABACUS https://www.abacusbikes.pl/. Maszyny są zawsze u nich w stanie idealnym, całkowicie sprawne i cudne. Fajnie, że u nich mogę wypożyczyć różne - inne za każdym razem i mają świetne ceny, polecam.

Zgłoś nadużycie #127 14 stycznia 2020, 10:19

mpire avatar Posty: 485 Podziękowania: 1
Zapytanie do wszystkich fanek motoryzacyjnych - jak poradzić sobie z awarią w trasie? Czy to prawda, że powinno się wezwać https://ipomocdrogowalublin.pl/

Zgłoś nadużycie #128 19 stycznia 2020, 20:02

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja pasjonuję się motoryzacją, a mój mąż ma szczególne zamiłowanie do lokomotyw, zwłaszcza tych zabytkowych. Jakiś czas temu pracował w branży z tym związanej i mówił, że firma Paulus z Gliwic zajmuje się naprawą takich maszyn https://www.paulus.net.pl/ i wychodzi im to super. Mówił, że u nich naprawili już wiele i zawsze w terminie i super cenie.

Zgłoś nadużycie #129 20 stycznia 2020, 15:26

nkuhn nkuhn awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Tak! Jestem ciekawa, czy jeździcie na jakieś zloty.

Zgłoś nadużycie #130 30 stycznia 2020, 11:16

strong avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Chyba każdy zgodzi się z tym, że najlepszą ochroną tapicerki i wnętrza są pokrowce samochodowe. Jeśli szukacie najlepszych produktów w dobrej cenie to sprawdźcie koniecznie tą stronę: https://terazauto.pl/dywaniki-samochodowe Sama nie raz robiłam tam zakupy i nigdy nie żałowałam.