Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nadmuchowe ogrzewanie

Zgłoś nadużycie #1 2 kwietnia 2019, 13:23

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Niedawno sporo czytałem o ogrzewaniu nadmuchowym. Wydaje mi się, że to bardzo dobre rozwiązanie bo nie musisz mysleć o tym by kupić opał i zaprzątać sobie głowy wszystkim z tym związanym. Wiem, że ta firma http://problast.com.pl/ oferuje montaż takiej instalacji. Według mnie to bardzo wygodne rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #2 13 czerwca 2019, 14:14

Kirssteen avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Teraz wyłącznie tego typu wygodne systemy ogrzewania się wybiera. Nie wyobrażam sobie jeszcze zamawiać opał, gdzieś go magazynować i pilnować żeby był zawsze w piecu. Warto stawiać na automatyzacje oraz na ekologiczne rozwiązania na ogrzewanie. Tu bardzo fajnie powinna sprawdzić się pompa ciepła. Na stronie http://erco-lodz.pl/ znajdziecie tego typu rozwiązanie, firma proponuje także inne rozwiązania do ekonomicznych domów. Warto przemyśleć montaż rekuperacji oraz klimatyzacji, także i dla waszego zdrowia!

Zgłoś nadużycie #3 27 lipca 2019, 15:12

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Takie ogrzewanie - czyi praktycznie pompa ciepla powietrze - powietrze to stosunkowo tani sposob na ogrzewanie domu. Tylko pozostaje jedna kwestia - rachunkow za prad. Mozna je obnizyc (nawet do zera) w prosty sposob. W jaki? Panele fotowoltaiczne! O nich, ich skutecznosci, cenie oraz doplatach, mozna poczytac np tutaj: https://promika-solar.pl/co-to-jest-fotowoltaika/

Zgłoś nadużycie #4 29 lipca 2019, 11:31

lipka75 avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
prawda, fotowoltaika to jest coś czym powienien zainteresować się każdy właściciel domku :) Szczególnie takimi ofertami na abonament jak tutaj http://www.sunpro.com.pl/oferta/abonament