Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Najfajniejsze podłogi

Zgłoś nadużycie #1 16 sierpnia 2019, 12:29

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Czesc, z czego macie podłogi w domach, szczególnie w salonie? Wprowadzamy się do nowego domu i myślimy jak to urządzic wszystko. I jeszcze pytanko, kto najlepiej wykonuje teraz podłogi w stolicy?

Zgłoś nadużycie #2 17 sierpnia 2019, 16:28

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Jak szukasz super wykonawców to sprawdz sobie może usługi firmy Prodexpol. To są eksperci w swoim fachu, znają się świetnie na podłogach i myślę, że będziesz zadowolona z ich usług ;) .

Zgłoś nadużycie #3 18 sierpnia 2019, 18:30

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Sprawdziłam ich. Przyznam, że jest tam ciekawy wybór podłóg. Znalazłam tam coś co mnie zaciekawiło, mianowicie podłoga z białego dębu. Co sądzisz o takiej podłodze?

Zgłoś nadużycie #4 20 sierpnia 2019, 15:02

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Na zdjęciach wygląda to moim zdaniem niezwykle elegancko, można dzięki temu zaszalec z wystrojem mieszkania. Warto moim zdaniem na ich stronie sprawdzic jeszcze oferte drzwi. Podobno też są świetnej jakości.

Zgłoś nadużycie #5 20 sierpnia 2019, 15:37

lubiekawe avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Drewniane podłogi są zawsze na topie, a najładniejsze w stolicy układa moim zdaniem http://www.parkietlux.pl/. Ich wzór pałacowy robi wrażenie.

Zgłoś nadużycie #6 1 września 2019, 21:22

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
Co do tego Prodexpolu to chciałabym wspomniec o rzeczy której u nich nie zauważyłam wcześniej, mianowicie podłogi egzotyczne. Nie widziałam u nikogo takich jeszcze, ale nadają naprawdę orientalny klimat w domu z tego co widzialam na zdjęciach.

Zgłoś nadużycie #7 2 września 2019, 16:39

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Te egzotyczne też sprawdziłam, jednak chyba dalej wolę ten biały dąb, ale to z racji tego, że u mnie fajnie by to kolorystycznie wyglądało. Nawet aktualnie trwa promocja na to ;) .

Zgłoś nadużycie #8 4 lutego 2020, 8:46

Grandi avatar Posty: 44 Podziękowania: 0
Wszystko zależy od gustu, dla mnie poza wyglądem podłogi, bardzo ważne jest by była ona ciepła i bezpieczna dla dzieci. Dlatego zdecydowaliśmy się na drewno, a pod deskami mamy położony bardzo dobry jakościowo podkład pianowood - http://www.pianomat.pl/pianowood/ . Taki podkład dzięki swoim właściwościom doskonale dociepla podłogę (jego współczynnik przewodzenia ciepła wynosi: 0,041W/mK przy grubości 4 mm), a równocześnie świetnie wycisza (bezporównania lepiej niż inne podkłady typu polietylenowe, polistyrenowe czy korkowe) bo jest materiałem gęstym a równocześnie elastycznym. Pianowood, co też ważne łatwo się kładzie, nie potrzeba żadnych specjalistycznych narzędzi.