Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Najlepsze podróże

Zgłoś nadużycie #11 4 czerwca 2019, 12:42

olkawwqa avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Dla mnie najlepsze podróże to zawsze te wakacyjne i w tym roku chyba wybierzemy kierunek mellieha bay, ponieważ na stronie https://www.clickandgo.pl/destinations/malta/malta/mellieha-bay tak pięknie opisana jest Malta i dodatkowo można znaleźć ciekawe oferty. Zainteresowałam się też mellieha bay dlatego, że można zająć się tam nurkowaniem.

Zgłoś nadużycie #12 26 sierpnia 2019, 14:00

serenada avatar Posty: 293 Podziękowania: 0
Z biurem podróży CT Poland: http://ctpoland.com.pl/ ruszycie w dzikie, egzotyczne zakątki Azji! Na stronie jest pełne harmonogram podróży na 2019, a biuro wszystko zapewnia - ubezpieczenie, przeloty, noclegi, wyżywienie, bilety wstępów do obiektów wymienionych w programie, opiekę polskiego pilota. Koniecznie sprawdźcie!

Zgłoś nadużycie #13 27 sierpnia 2019, 18:32

Ellena Ellena awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Moim zdaniem najlepsze podróże to takie, na których możemy zwiedzić wiele miejsc i skorzystać z przewodnika, który opowie nam o nowym miejsce i jego kulturze. Co sądzicie o wycieczkach objazdowych? Wiele na ten temat przeczytałam na https://centrala-wiedzy.pl/