Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Najlepsze podróże

Zgłoś nadużycie #11 4 czerwca 2019, 12:42

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Dla mnie najlepsze podróże to zawsze te wakacyjne i w tym roku chyba wybierzemy kierunek mellieha bay, ponieważ na stronie https://www.clickandgo.pl/destinations/malta/malta/mellieha-bay tak pięknie opisana jest Malta i dodatkowo można znaleźć ciekawe oferty. Zainteresowałam się też mellieha bay dlatego, że można zająć się tam nurkowaniem.

Zgłoś nadużycie #12 26 sierpnia 2019, 14:00

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Z biurem podróży CT Poland: http://ctpoland.com.pl/ ruszycie w dzikie, egzotyczne zakątki Azji! Na stronie jest pełne harmonogram podróży na 2019, a biuro wszystko zapewnia - ubezpieczenie, przeloty, noclegi, wyżywienie, bilety wstępów do obiektów wymienionych w programie, opiekę polskiego pilota. Koniecznie sprawdźcie!

Zgłoś nadużycie #13 27 sierpnia 2019, 18:32

Ellena Ellena awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Moim zdaniem najlepsze podróże to takie, na których możemy zwiedzić wiele miejsc i skorzystać z przewodnika, który opowie nam o nowym miejsce i jego kulturze. Co sądzicie o wycieczkach objazdowych? Wiele na ten temat przeczytałam na https://centrala-wiedzy.pl/

Zgłoś nadużycie #14 12 listopada 2019, 19:08

gutmann.caterina gutmann.caterina awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Najlepsze podróże to te, które nie są do końca zaplanowane!

Zgłoś nadużycie #15 7 grudnia 2019, 15:17

emilia avatar Posty: 154 Podziękowania: 0
Dobrze jest zabrać w podróż ubezpieczenie turystyczne by zabezpieczyć się w razie choroby lub pobytu w szpitalu. Skutecznie ubezpieczenia turystyczne porównuje kalkulator Cuk.

Zgłoś nadużycie #16 13 grudnia 2019, 17:42

Kirssteen avatar Posty: 112 Podziękowania: 0
Jak dla mnie to najlepsze są te spontaniczne ;) Często tak podróżujecie? Mi coraz częściej to się zdarza. Wiem, że szukanie wcześniej biletów na samolot, rezerwowanie hotelu z dużym wyprzedzeniem, będzie praktyczniejszym rozwiązaniem, jednak to spontaniczne wycieczki są czymś niezapomnianym. Obecnie nie jest niczym trudnym zaplanowanie z dnia na dzień ciekawego wyjazdu. Myślę, że tu takie miejsca jak https://www.facebook.com/eskypl/ bardzo będą pomocne. Nie wiem czy już korzystaliście z serwisu Esky, ale jak dla mnie to bardzo łatwo jest załatwić tu tanie bilety na samolot, także i znaleźć hotel.

Zgłoś nadużycie #17 8 marca 2020, 20:54

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o egzotyczne kierunki to warto jechać na wyprawy z Łachmański Travel z Poznania https://lachmanski.pl/ Organizują tez wyprawy tematyczne np. szlakiem kuchni i wina czy festiwali. Byliśmy z nimi w kilku miejscach na świecie i powiem wam, że mistrzowsko organizują wyjazdy, są mega solidni i można na nich polegać w kwestii dobrej zabawy.