Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Najpiękniejsze kwiaty

Zgłoś nadużycie #11 1 grudnia 2017, 12:49

ella avatar Posty: 84 Podziękowania: 0
ja owijałam niektóre kwiaty w foliopaki na zimę, nie wiem czy dobrze robiłam, ale na wiosnę normalnie zakwitły.

tu można dostać tego sporo: http://mk-pak.pl/oferta/

Zgłoś nadużycie #12 7 grudnia 2017, 11:00

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Chyba najważniejsze, to stworzyć przyjazną amosferę czy to w domu czy w biurez, dlatego tak wazne sa dodatki do dekoracji. U mnie dobrym rozwiązaniem były sztuczne kwiaty. Szukałam miejsc z takimi które wyglądają jak żywe. Wtedy trafiłam na sztuczne-kwiaty.pl. Wiele osób myślało, że mam prawdziwe kwiaty.

Zgłoś nadużycie #13 12 kwietnia 2018, 7:11

emilka8767 avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Mój ogród tworzy dla mnie firma warszawskie-ogrody.pl i to ich prosiłam, aby wybrali dla mnie jakieś roślin. Sama nie potrafiłam się zdecydować. Już się nie mogę doczekać pierwszych efektów!

Zgłoś nadużycie #14 10 maja 2018, 18:05

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
Kwiaty w ogrodzie sa bardzo ważne ale istotne jest też jak zadbamy o nasz trawnik. W końcu ogród pięknie się prezentuje gdy ma przy sobie śliczna zieloną trawę. U nas dbanie o ogród jest sporym wyzwaniem, dlatego czytałam tutaj https://www.target.com.pl/porady-i-inspiracje/poradniki/jak-zalozyc-trawnik-w-og... jak założyć dobrze trawnik. Teraz zabieram się za to od nowa zaczynąjac od podstaw.

Zgłoś nadużycie #15 30 sierpnia 2018, 20:39

aszka avatar Posty: 468 Podziękowania: 0
Wszystko zależy kto co lubi. Jeśli poszukujecie kwiatów do ogrodu, to warto wybrać takie odmiany, które sprawdzą się w konkretnym miejscu. Zobaczcie sobie na te najpiękniejsze róże do ogrodu Prezentują się naprawdę ciekawie. Są tam opisane warunki, w których będą rosły najlepiej.

Zgłoś nadużycie #16 9 października 2018, 12:51

Lepes avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Cześć, mam pytanie ! Jakie kwiaty polecacie zakupić na tą porę roku , mogą być doniczkowe, chcę udekorować dom i dodać trochę zieleni, zamówiłem już doniczki i nawozy tutaj: https://domowauprawa.pl/ teraz tylko szukam jakichś ciekawych odmian, z góry dzięki za polecenie czegoś.

Zgłoś nadużycie #17 17 października 2018, 19:20

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Dla mnie bardzo podobają się drzewka bonsai, jeżeli planujesz ich zakup, to wpierw możesz poczytać o nich co nieco na blogu https://www.ebonsai.pl/czy-sprzedaz-bonsai-to-dobry-pomysl-na-biznes/ ich pielęgnacja nie jest skomplikowana.

Zgłoś nadużycie #18 28 grudnia 2018, 14:56

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Moim zdaniem najpiękniejsze kwiaty to te w pudełku :) Są dużo ciekawsze i oryginalniejsze niż tradycyjne bukiety kwiatów. Flower boxy są teraz bardzo modne i ja też taki zamówiłam na ślub moich przyjaciół. Kupowałam go na https://www.roseduchateau.com/ i był naprawdę cudowny :) Wszyscy goście się nim zachwycali!

Zgłoś nadużycie #19 28 grudnia 2018, 14:56

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Moim zdaniem najpiękniejsze kwiaty to te w pudełku :) Są dużo ciekawsze i oryginalniejsze niż tradycyjne bukiety kwiatów. Flower boxy są teraz bardzo modne i ja też taki zamówiłam na ślub moich przyjaciół. Kupowałam go na https://www.roseduchateau.com/ i był naprawdę cudowny :) Wszyscy goście się nim zachwycali!

Zgłoś nadużycie #20 23 maja 2019, 19:15

Domek avatar Posty: 83 Podziękowania: 0
Zastanawiam się jak będą wyglądały w ogrodzie te kwiaty- https://www.rozeogrodowe.pl/roze-wielkokwiatowe Macie je może u siebie?