Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Najtańsze OC

Zgłoś nadużycie #11 30 sierpnia 2019, 15:46

kozi44 avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
pamiętajcie o tym że OC ulega automatycznemu przedłużeniu. Jeśli nie chcesz kontynuować swojego ubezpieczenia, wypowiedz je najpóźniej w przedostatnim dniu obowiązywania, inaczej możesz miec sytuację podwójnego ubezpieczenia. Na https://www.o2.pl/artykul/czy-mozna-podwojnie-zaplacic-za-oc-sprawdzamy-64116671... znajdziecie o tym więcej informacji

Zgłoś nadużycie #12 17 września 2019, 10:00

Wiki22 avatar Posty: 53 Podziękowania: 0
Jest wiele sposobów na znalezienie najtańszego OC, najskuteczniejszym jest oczywiście przeglądanie porównywarek i rankingów na dobrych serwisach.
Można również skorzystać z promocji na OC dla klientów Millennium. Dodatkowo, warto czytać poradniki typu http://hotmoney.pl/najtansze-oc-jak-szukac-najtanszego-ubezpieczenia-oc/ które pomogą w wyborze najtańszego ubezpieczenia.

Zgłoś nadużycie #13 26 września 2019, 9:58

emilia avatar Posty: 149 Podziękowania: 0
Jeśli porównasz ceny OC w porównywarkach to znajdziesz najtańsze OC. Dodatkowo do polisy w https://cuk.pl/ dostaniesz pakiet porad prawnych, które bardzo się przydadzą w razie kolizji.

Zgłoś nadużycie #14 2 grudnia 2019, 15:53

shaza avatar Posty: 252 Podziękowania: 0
Zgadzam się, ja zawsze porównuję ceny ubezpieczeń w porównywarkach bo na cenę oc i ac składa się wiele czynników a ubezpieczyciele prześcigają się w obniżkach i promocjach tak że warto poświęcić temu chwilę i poczytać np tu https://mubi.pl/poradniki/oc-volkswagen/ co ma wpływ na cenę ubezpieczenia oc