Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Napęd do bramy

Zgłoś nadużycie #1 30 sierpnia 2017, 17:22

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Do takiej bramy dobrze jest zamontować napęd dobrej jakości. Wydaje mi się że takie rzeczy powinieneś szukać tutaj napędy do bram garazowych. Sam też niedługo bedę montował bramę do garażu dlatego zorientowany jestem gdzie szukać takich napędów.

Zgłoś nadużycie #2 1 grudnia 2017, 13:35

serenada avatar Posty: 209 Podziękowania: 0
Mogę zasugerować Ci kontakt z firmą https://www.nice.pl/kategoria/automatyka-do-bram-garazowych . My do domu zamawialiśmy akurat napęd o nazwie SPIN21 z napędem paskowym ( polecany do bram garażowych o powierzchni do 9 m²). Ale oczywiście wszystko zalezy od Twoich potrzeb i wielkości garażu. Polecam kontakt z Nice.pl a coś dla Ciebie wybiorą.

Zgłoś nadużycie #3 3 grudnia 2017, 19:18

misia avatar Posty: 74 Podziękowania: 1
Moim zdaniem najlepiej wybrać bramę wraz z jej napędem u tego samego sprzedawcy. Wówczas masz gwarancję sprawdzonej jakości produktów jak i dobrej obsługi. Wybierałam właśnie w ten sposób w salonie Sampre http://samprebydgoszcz.blogspot.com/. Jestem bardzo zadowolona z wyboru jak i montażu przez ich pracowników, którzy aktualnie również przeprowadzają przeglądy aby brama z napędem działała długie lata bez usterek.

Zgłoś nadużycie #4 12 grudnia 2017, 12:31

Dopler Dopler awatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Kupując bramę wraz z napędem u tego samego sprzedawcy, możemy być pewni tego, że urządzenia będą razem doskonale funkcjonować. W naszym asortymencie posiadamy bramy garażowe segmentowe jak i rolowane wraz z automatyką Nice i Somfy. Chętnie doradzimy oraz zamontujemy wyprodukowany przez nas produkt. Aby dowiedzieć się więcej o nas zapraszamy na http://www.dopler.pl/i11,BRAMY-GARAZOWEm

Zgłoś nadużycie #5 19 maja 2018, 18:38

maniek avatar Posty: 22 Podziękowania: 3
A ja proponuje napędy od Hormanna. mnie jeszcze nigdy nie zawiodły. A mam w garażu do bramy segmentowej (też od nich) oraz do bramy na posesje. Wszystko fajnie spięte w jeden system, sterowane z jednego pilota i do tego mam podłączone również oświetlenie podjazdu i samego garażu.

Zgłoś nadużycie #6 3 listopada 2018, 16:19

neska avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Jeśli chcecie kupić dobry sterownik bramowy na wi-fi, to ja polecam sprawdzić jeszcze ofertę http://zamel.pl/produkty/supla-sterowanie-wifi/supla--odbiorniki-dopuszkowe/sbw0... :) Ma ardzo dobre parametry i umożliwia zdalną kontrolę bramy poprzez aplikację mobilną supla.