Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

napoje energetyczne

Zgłoś nadużycie #1 22 sierpnia 2018, 9:19

kariska avatar Posty: 98 Podziękowania: 0
Zdarza Wam się pić napoje typu tiger? Mi czasami tak, zawsze w podróże samochodem zabieram 2 puszki, jak przysypiam nad kierownicą to wypijam i jadę dalej, nie zawsze jest się gdzie zatrzymać na kawę, a nie raz w nocy muszę gdzieś jechać.

Zgłoś nadużycie #2 8 września 2018, 11:34

serenada avatar Posty: 291 Podziękowania: 0
Nie za często pijam energetyki, bo przyzwyczaiłam się do kawy. Ale zdarzyło mi się na stacji benzynowej kupić Tigera, bo wiedziałam, że czeka mnie długa podróż autem, a ja muszę zachować koncentrację. I faktycznie taki energetyk mi pomógł.

Zgłoś nadużycie #3 17 września 2018, 12:03

wiola.pik avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Nie piję w ogóle. Dla mnie są za słodkie. Poza tym nie przepadam za napojami gazowanymi. Wolę sobie kupić wodę czy jakiś sok no ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu ;)

Zgłoś nadużycie #4 9 października 2018, 13:19

koniczyna avatar Posty: 72 Podziękowania: 0
ja sobie raz na jakiś czas strzelam puszkę tigera. Stawia lepiej na nogi niż kawa, a oczywiście nic z umiarem nie szkodzi. Dlatego nie ma co demonizować energy drinków.

Zgłoś nadużycie #5 6 grudnia 2018, 14:45

tigra avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
kariska napisał(a):
Zdarza Wam się pić napoje typu tiger? Mi czasami tak, zawsze w podróże samochodem zabieram 2 puszki, jak przysypiam nad kierownicą to wypijam i jadę dalej, nie zawsze jest się gdzie zatrzymać na kawę, a nie raz w nocy muszę gdzieś jechać.


Owszem. Choć wiem, że są niezdrowe. Jestem jednak niskociśnieniowcem, a kawy nie lubię. W żadnej postaci. Dlatego rano chętnie sięgam po "energetyka", czasem też w pracy. Jazda samochodem natomiast mnie nie męczy także wtedy akurat nie, choć sporo czasu spędzam za kółkiem.

Zgłoś nadużycie #6 11 czerwca 2019, 13:32

weronika97 avatar Posty: 196 Podziękowania: 0
Spróbuj sobie napoju kava kava fajna sprawa na pewno zdrowszy od energetyków jednak ma podobne działanie do alkoholu. Dużo informacji na ten temat znajdziesz na https://www.kavasklep.com/

Zgłoś nadużycie #7 16 czerwca 2019, 22:35

Renia33 avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Takie napoje nie są zdrowe, warto spróbować napoju Kava kava, który działa podobnie jak zwykła kawa, przy czym w 100% jest zdrowy i bezpieczny. Jest to napar z rośliny i w żaden sposób nie szkodzi zdrowiu, warto zastąpić napój energetyczny Kavą, można ją kupić na tej stronie www.kavasklep.com