Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

nauka tańca

Zgłoś nadużycie #1 23 lipca 2018, 18:24

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Chodzi ktoś z was na tańce?

Byłam na pierwszej lekcji, jednak nie było to nic bawiącego, a jedynie nużącego i trudnego, a spodziewałam się innych wrażeń.

Zgłoś nadużycie #2 25 lipca 2018, 0:37

nellon avatar Posty: 329 Podziękowania: 2
Dziwne, może wybrałaś jakąś nieodpowiednią szkółkę? Ja się doskonale bawię podczas tańczenia. Drugą opcją może być to, że może po prostu tego nie lubisz.

Zgłoś nadużycie #3 25 lipca 2018, 16:10

qtere avatar Posty: 192 Podziękowania: 0
Lubie taniec od dziecka, może masz racje, jest to wybór złej szkoły... A do jakiej Ty chodzisz? Jesteś z niej zadowolona i nie masz żadnych problemów z nauką?

Zgłoś nadużycie #4 26 lipca 2018, 18:38

nellon avatar Posty: 329 Podziękowania: 2
Mieszkam w Gdyni i chodzę do szkoły tańca http://havanasi.pl/, nie spotykam się z takimi problemami jak opisałaś, dla mnie nauka jest zawsze przyjemna, a dzięki dobrej atmosferze, znacznie szybciej uczę się nowych ruchów.

Zgłoś nadużycie #5 8 sierpnia 2018, 14:51

serenada avatar Posty: 293 Podziękowania: 0
Moja koleżanka od dawna chodzi na zajęcia tańca na rurze i bardzo mi poleca. Nie ma co się śmiać, bo to pole dance został zatwierdzony jako dyscyplina sportowa: https://www.nakednoyz.com/taniec-na-rurze-na-igrzyskach/ ! Ja w sumie się nie dziwię, bo to duży wysiłek dla organizmu i też forma widowiska. Co sądzicie? Kto trenuje albo zamierza? :)

Zgłoś nadużycie #6 14 marca 2019, 15:03

Domek avatar Posty: 82 Podziękowania: 0
Gdzie uczyłyście się tańczyć przed weselem? Czy byłyście na kursie w https://www.szkoladancefloor.pl/o-nas/techniki-tanca/taniec-dla-narzeczonych/kur... ?

Zgłoś nadużycie #7 15 maja 2019, 20:56

napsko avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Hej, od zawsze lubiłam tańczyć i śpiewać... zapisałam się do szkoły tańca https://dancebookwarszawa.pl na zajęcia Latino Fit. Bardzo podobają mi się te zajęcia. Świetna forma aktywności. Zajęcia łączą taniec z fitnessem przy latynoskich rytmach. Szczerze polecam!

Zgłoś nadużycie #8 1 lipca 2019, 6:17

lolli avatar Posty: 118 Podziękowania: 0
Nauka tańca to jedno. Zadbajcie też o to aby odpowiednia muzyka była na weselu.
Tu jest ciekawy artykuł na ten temat http://www.djmw.pl/jaka-wybrac-muzyke-na-wesele/ warto sobie zerknąć.
My sami jesteśmy już po naszym weselu ale wszystko było idealnie!

Zgłoś nadużycie #9 18 lipca 2019, 9:38

Ramoneska avatar Posty: 250 Podziękowania: 0
Taniec to bardzo dobra forma ruchu a poza tym świetna zabawa. Moim zdaniem warto od dziecka uczyć się tańczyć bo takie umiejętności później się przydają. Jeśli chcielibyście zapisać swoje pociechy na kurs tańca to zerknijcie na szkołę tańca modern https://szkola-tanca.waw.pl/ . Tu zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, dzięki czemu dzieci uczą się i bawią jednocześnie. Szkołą poza stacjonarnymi lekcjami organizuje także obozy taneczne.

Zgłoś nadużycie #10 28 lipca 2019, 18:44

aszka avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
A stroje taneczne już kupione? Jeśli nie, to tutaj https://relevedancewear.pl warto sobie zerknąć. Jest tam naprawdę sporo różnych rozwiązań. Poza tym jest tam również obuwie do tańca. Niezależnie od tego jaką dyscyplinę taneczną trenujecie i na jakim poziomie jesteście, to każdy może tam znaleźć coś dla siebie. Relevedancewear ma bardzo indywidualnie podejście do każdego klienta.