Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nieudany prezent

Zgłoś nadużycie #1 10 maja 2017, 14:03

Jo_Ni avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
Jaki był najbardziej nietrafiony prezent jaki kiedykolwiek w życiu dostaliście? Ja nigdy nie zapomnę, jak mój mąż kupił mi na rocznicę ślubu... dresowe spodnie :P

Zgłoś nadużycie #2 11 maja 2017, 10:23

Lamelka avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
ojj, no to przykro. Ja kiedyś dostałam na urodziny żelazko. Też się załamałam :) Ale teraz mój małżonek już się "wyrobił" (albo ja go wyrobiłam :P ) i wymyśla prezenty tego typu, bo wiem, że póki co auta to mi niestety nie kupi :P

Zgłoś nadużycie #3 24 maja 2017, 11:51

Natalia_BoaVista avatar Posty: 146 Podziękowania: 1
ja zwykle nietrafiony prezent albo sprzedaję, albo wymieniam, albo oddaję.

Zgłoś nadużycie #4 28 grudnia 2017, 23:27

mosek avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Nawliżacz powietrza XD Lubię praktyczne prezenty, sam nawet ostatnio szukałem na https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-nawilzacz-powietrza-jaki-najlepszy/6... ciekawego nawilżacza. Jednak jako prezent, to poczułem się dziwnie. Chociaż nie powiem - przydał się, więc w sumie nie był taki zły ;)

Zgłoś nadużycie #5 3 stycznia 2018, 19:34

celia.celia84 avatar Posty: 41 Podziękowania: 0
U mnie zwykle bywało odwrotnie i to ja dawałam ludziom nietrafione prezenty :D Zawsze czekałam do ostatniej chwili i potem kupowałam cokolwiek w panice :) Teraz już tak nie robię i zawsze kupuję prezenty z wyprzedzeniem. Staram się, żeby były przemyślane i przede wszystkim przydatne. Niedługo siostra będzie miała pierwsze urodziny swojej córeczki już szukam dla niej kocyka - https://maylily.pl/pl/ Chcę żeby nie tylko miał piękny design ale także był funkcjonalny i bezpieczny dla małej :)