Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Niezbędne w pracy

Zgłoś nadużycie #31 15 grudnia 2018, 3:29

jadzkowska avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Moim zdaniem niezbędne są takie programy jak https://wfirma.pl/poznaj-serwis/system-magazynowy dobra opcja, bo można zarządzać magazynem, on jest rozbudowany, daje sporo możliwości. Można kontrolowac stany magazynowe, uzupełniać automatycznie braki itp. Koszty nie są wysokie.

Zgłoś nadużycie #32 15 grudnia 2018, 9:29

kolka avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
w pracy najważniejsza jest atmosfera bez przyjaznej atmosfery ciężko jest pracować

Zgłoś nadużycie #33 25 grudnia 2018, 23:34

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Niezbędne w pracy jest na pewno porządne szkolenie BHP! Bez niego ani rusz! Ja jak zatrudniłam się w firmie, w której obecnie pracuję, to odbywałam szkolenie z bezpieczeństwa i higieny pracy u https://www.bhp-ciolka.com.pl/ . Naprawdę wiele się wtedy nauczyłam i teraz wiem wszystko o bhp, mogę spokojnie i bezpiecznie pracować.

Zgłoś nadużycie #34 10 stycznia 2019, 11:49

maksowa avatar Posty: 27 Podziękowania: 0
Biznesowy plecak na laptopa to coś, bez czego nie wyobrażam sobie dnia w pracy. Bardzo dużo jeżdżę po mieście na spotkania z klientami i jest to dla mnie prawdziwe wybawienie.

Zgłoś nadużycie #35 12 stycznia 2019, 20:11

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
To zależy o jakiej pracy mowa. Ja musiałem przejść na przykład szkolenia menedżerskie, zęby awansować na kierownika w mojej firmie, nie jest to nic skomplikowanego, jednak wielu rzeczy można się dowiedzieć, ja byłem na tego typu kursie w https://deltatraining.pl/

Zgłoś nadużycie #36 30 stycznia 2019, 22:21

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Jeśli będziecie zatrudniać się w nowej pracy, to myślę, że trzeba będzie skorzystać z pomocy lekarza medycyny pracy. Jeśli jesteście z Wrocławia, to polecam sprawdzić sobie stronę https://scanmed.pl/specjalizacje/medycyna-pracy/wroclaw Tam znajdziecie wszystkie szczegóły i konkretny adres placówki.

Zgłoś nadużycie #37 31 stycznia 2019, 18:13

sersa avatar Posty: 194 Podziękowania: 0
kolka napisał(a):
w pracy najważniejsza jest atmosfera bez przyjaznej atmosfery ciężko jest pracować


do tego jeszcze godne wynagrodzenie.

Zgłoś nadużycie #38 24 lutego 2019, 17:00

weronika97 avatar Posty: 226 Podziękowania: 0
Sądzę, że niezbędne w pracy jest odpowiednia wiedza na temat swoich praw, umów i urlopów. Możecie wejsc sobie na https://poradnikpracownika.pl . Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, które mogą byc pomocne nie tylko podczas samej pracy, ale też podczas szukania pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zgłoś nadużycie #39 7 marca 2019, 11:32

Malina78 avatar Posty: 56 Podziękowania: 0
Według mnie żadna firma nie obejdzie się bez solidnych komputerów i innych urządzeń biurowych. Z tego co wiem, przedsiębiorstwa chętnie korzystają z wynajmu laptopów. Nie dziwię się, że to rozwiązanie jest bardzo popularne – ma ono przecież bardzo wiele zalet. Na stronie https://www.simsrental.pl/wynajem-laptopow/ znajdują się szczegółowe informacje na temat znanej wypożyczalni laptopów. Może kogoś zainteresuje.

Zgłoś nadużycie #40 9 marca 2019, 0:18

aszka avatar Posty: 325 Podziękowania: 0
Na pewno warto zainwestować w dobrej jakości komputery. Nie muszą być drogie. Trzeba je jednak dopasować do konkretnuch potrzeb. Tutaj http://www.ideal.pl jest namiar na firmę, która specjalizuje się w dostawach tego typu sprzętu. Można się z nimi skontaktować w tej kwestii.