Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Niezbędne w pracy

Zgłoś nadużycie #41 26 marca 2019, 22:18

mpire avatar Posty: 346 Podziękowania: 0
Jestem pewny, że przyda Ci się komputer. Najlepiej byłoby, gdyby był on cenionej i znanej marki. Jeśli miałbym Ci jakąś polecić, byłaby nią firma Dell. Sklepów zajmujących się ich sprzedażą nie brakuje. Ze swojej strony jestem w stanie polecić https://gigam.pl/16-xps - można w nim nabyć komputery w niewygórowanej cenie.

Zgłoś nadużycie #42 28 marca 2019, 10:20

Mrlenas avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Zależy tęż w jakiej pracy. Ja pracuje w większej korporacji więc u nas wiele akcesoriów biurowych i innych urządzeń jest niezbędnych. Zobaczcie sobie produkty do prezentacji i organizacji konferencji od https://www.biurowezakupy24.pl/Prezentacja-i-konferencja Specjalne ekrany, ramki, systemy paneli informacyjnych na pewno przydadzą się także i w mniejszych firmach.

Zgłoś nadużycie #43 1 kwietnia 2019, 17:26

Gloobi Gloobi awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Z pewnością powinniśmy mieć zapewniony fotel, który jest bardzo wygodny. Ja swoim pracownikom biurowym zapewniłam fotele od https://pro-gamer.pl/. Są to fotele gamingowe - więc najwygodniejsze na rynku.

Zgłoś nadużycie #44 3 maja 2019, 13:07

shaza avatar Posty: 188 Podziękowania: 0
Moim zdaniem niezbędne w pracy są premie i inne benefity jakie może nam zapewnić pracodawca. U nas mamy na przykład karty na siłownię i pakiety medyczne medicover.

Zgłoś nadużycie #45 20 maja 2019, 11:49

ariana avatar Posty: 121 Podziękowania: 0
Oprócz komputera warto też pomyśleć o zakupie do niego różnych akcesoriów, na przykład myszki. Bardzo ciekawą ofertę ma polska firma Manta: https://www.emanta.pl/myszy . Polecam się zainteresować, może akurat coś ciekawego dla siebie znajdziecie.

Zgłoś nadużycie #46 4 sierpnia 2019, 12:45

eria21 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem bezprzewodowego HDMI . Przeszukałem parę i oto co znalazłem https://avpoint.pl/akcesoria-projekcyjne-bezprzewodowe-hdmi . Co możecie mi powiedzieć na ich temat. Czy ktoś z was już korzystał z tej oferty? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę.

Zgłoś nadużycie #47 5 sierpnia 2019, 14:42

Ormiana Ormiana awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
To zależy o jakim zakładzie mówimy!