Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Niezbędne w pracy

Zgłoś nadużycie #51 28 października 2019, 20:21

shanahan.gerhard avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Co wam pomaga przy pracy?

Zgłoś nadużycie #52 28 listopada 2019, 13:35

BasiaGombrowicz avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Może nie niezbędne, ale dla mnie zawsze ogromną wartość miały fotele masujące. A teraz jako że mija już 10 lat foteli masujących w nowej firmie zastanawiam się nad czymś nowym, a raczej - nad nowymi modelami! :)

Zgłoś nadużycie #53 2 grudnia 2019, 23:52

ksteuber avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Co możecie polecić do pracy?

Zgłoś nadużycie #54 13 stycznia 2020, 16:05

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Moim zdaniem godnym uwagi aspektem w tym temacie będą badania medycyny pracy. Ja szczególnie mogę polecić Wam ofertę ośrodka, który znajduje się w Krakowie. Sam miałem okazję korzystać z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Na ich stronie www: https://medycynapracyrp.pl/ znajdziecie wszystkie potrzebne informacje. Mam nadzieję, że przydadzą Wam się te porady.

Zgłoś nadużycie #55 13 stycznia 2020, 20:25

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
W pracy niezbędna jest dyscyplina, tylko wtedy można stale się rozwijać i wykonywać sumiennie swoje zadania. Ludziom jednak coraz ciężej ona przychodzi, więc jeżeli szukasz natchnienia do pracy, to powinna Ci ją dostarczyć Maria Bucardi oraz jej ceremonie online https://mariabucardi.pl/pl/c/Ceremonie-ONLINE/68

Zgłoś nadużycie #56 30 stycznia 2020, 16:08

polanka avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Kilka jest takich rzeczy, które bez wątpienia są niezbędne w pracy. Ja już sobie nie wyobrażam, żeby nie mieć takich różnych dodatków czy premii no i oczywiście pakietu medycznego w medicover. Daje się z siebie w pracy naprawdę sporo i chcę żeby też rzeczy szefostwo mnie nagradzało

Zgłoś nadużycie #57 24 marca 2020, 7:59

Odin avatar Posty: 101 Podziękowania: 0
To zdecydowanie laptop! Natomiast jeżeli będziesz potrzebował pomocy w wyborze to tutaj na pewno jedną z lepszych opcji jest abyś zajrzał w wolnej chwili do portalu https://www.wybieramlaptopa.pl/ na którym znajdziesz mnóstwo propozycji różnych modeli w zależności od indywidualnych potrzeb oraz wymagań co do parametrów.

Zgłoś nadużycie #58 9 kwietnia 2020, 10:43

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Odkąd pracuje za granica korzystam z rankingu firm wykonujących tanie przelewy do polski https://tanieprzelewy.com/ Według mnie jest to najlepsza strona zajmująca się tymi usługami.

Zgłoś nadużycie #59 9 kwietnia 2020, 10:54

stye avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
U nas teraz niezbędny jest laptop i umiejętność wystąpień publicznych. Większość spraw załatwiamy teraz zdalnie, ale wciąż mamy prezentacje przed zarządem, wiec tym bardziej musimy się starać, żeby zachęcić kontrahentów. Jeżeli chodzi o wystąpienia, to całe szczęście mieliśmy szkolenie z tego jak prezentować dane informacje i jak opowiadać słowem. Szkolenie przeprowadzała firma OPOWIEDZ.TO z Warszawy https://opowiedz.to/oferta/szkolenia/, oni bardzo dużo nas nauczyli, szkolenie było w bardzo przystępnej formie, rzetelnie przygotowane i przeprowadzone, polecam ich serdecznie.

Zgłoś nadużycie #60 17 kwietnia 2020, 17:33

firt avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
U mnie nie da się pracować bez telefonu, mam iphona i jakiś czas temu zaczął mi się zacinać i w końcu nie mogłam go włączyć. Spanikowałam jak nigdy, dlatego szybko pojechałam do firmy Master – serwisu Apple w Warszawie http://www.imaster.com.pl/ i całe szczęście tam udzielili mi szybkiej pomocy. Telefonu nie miałam dzień, więc ogromnej tragedii nie było, ale wciąż w pracy było nieciekawie, niemniej jestem bardzo im wdzięczna za to jak szybko naprawili mi telefon i to w dobrej cenie, polecam.