Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Niezbędne w pracy

Zgłoś nadużycie #61 30 kwietnia 2020, 15:54

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o sex za pieniądze, to także trzeba mieć wygląd, bez tego ani rusz. Wiele mężczyzn zwraca uwagę zanim się umówi nami jak wyglądamy. Na portalu https://www.escort.pl/ możesz założyć swoje konto za darmo i wystawić ogłoszenie.

Zgłoś nadużycie #62 1 maja 2020, 22:58

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
U nas obecnie w pracy niezbedny jest zel do dezynfekcji rąk - https://www.shop-dent.pl/pl/menu/srodki-ochrony-osobistej/zel-do-dezynfekcji-rak... rękawiczki i maseczki. Regularnie staram się dezynfekować ręce i blaty (pracuję w sklepie). Najbardziej męczą mnie maseczki. Nie jest łatwo , ale można się przyzwyczaić :)

Zgłoś nadużycie #63 6 maja 2020, 23:51

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Ja wam podrzucę namiar na fajnego bloga, który może wam sę przydać https://prawopracyporady.pl/ Ten blog należy do radcy prawnego specjalizującego się w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych. Na bank wam się może to przydać, ja tam co jakiś czas zaglądam, bo szukam tam odpowiedzi na pytania z zakresu prawa pracy.

Zgłoś nadużycie #64 9 czerwca 2020, 17:39

Pokrzywa avatar Posty: 172 Podziękowania: 0
To chyba zależy od wykonywanej pracy, ale na przykład pracownik budowlany musi mieć porządną odzież roboczą. Myślę, że to priorytet. W tym powinna się znaleźć koszula, bluza, kurtka, buty robocze, jak i oczywiście spodnie robocze. Najlepiej wszystko markowe, bo na dłużej starczy. Spodnie wybrałabym Snickers Workwear https://www.optimumbhp.pl/Spodnie-robocze,c,287 . Wiele osób z mego otoczenia chwali tę markę.