Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

notariusz

Zgłoś nadużycie #1 7 kwietnia 2020, 1:32

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Znacie dobra kancelarią notarialną ze Zgierza?

Zgłoś nadużycie #2 17 kwietnia 2020, 10:53

marilka avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Hmm, tam niestety nie, ale jeżeli ktoś potrzebuje w Szczecinie, to mogę szczerze polecić kancelarię notarialną i notariusz Teresę Lewińską http://www.notariusz-lewinska.pl/obsluga-notarialna. Już wielokrotnie korzystaliśmy z ich usług i za każdym razem wykazywała się profesjonalizmem i kompetencją, a do tego ma bardzo kompleksowe usługi, polecam.

Zgłoś nadużycie #3 17 kwietnia 2020, 10:57

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
A ja korzystałam z usług kancelarii notarialnej z Bydgoszczy prowadzonej przez notariusza Piotra Góreckiego https://www.notariusz-gorecki-bydgoszcz.pl/. Zarówno, gdy chodziłam tam w sprawach prywatnych, jak też w sprawach związanych z firma potrafił mi pomóc i wykazał się ogromnym profesjonalizmem, to rzetelny notariusz, polecam.

Zgłoś nadużycie #4 18 kwietnia 2020, 0:10

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
No ja też nie znam ze Zgierza, ale znam z Otwocka i mogę doradzić jakbyście potrzebowali. Kancelaria notarialna notariusza Sławomira Puczyłowskiego www.notariuszpuczylowski.pl Postawienie na tę kancelarię było dobrym wyborem, na spotkaniu było konkretnie, szybko, byliśmy zadowoleni. Do tego miła atmosfera, dobre podejście do klienta i rozsądna taksa. Także jeśli jesteście z okolicy to zdecydowanie doradzam tę kancelarię.

Zgłoś nadużycie #5 19 kwietnia 2020, 1:16

manieczka avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Zgadza się, zawsze warto mieć sprawdzonego notariusza. My się trzymamy kancelarii notarialnej notariusz Dagmary Gwiazdy z Kobyłki https://dagmaragwiazda.notariusz.pl Solidnie tam i rzetelnie a do tego wszystko przebiega w miłej atmosferze i taksa nie jest wzięta z kosmosu.

Zgłoś nadużycie #6 19 kwietnia 2020, 21:43

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Zawsze przyda się dobry notariusz. Ja jestem w 100 % zadowolony z usług kancelarii notarialnej pani Ireny Antkowiak http://notariuszantkowiakirena.pl/ z Poznania. Pani notariusz jest bardzo profesjonalna, rzeczowa, wszystko dobrze tłumaczy, pełen konkret i dobra atmosfera. Kancelaria mieści się na Półwiejskiej.

Zgłoś nadużycie #7 19 kwietnia 2020, 21:43

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
Zawsze przyda się dobry notariusz. Ja jestem w 100 % zadowolony z usług kancelarii notarialnej pani Ireny Antkowiak http://notariuszantkowiakirena.pl/ z Poznania. Pani notariusz jest bardzo profesjonalna, rzeczowa, wszystko dobrze tłumaczy, pełen konkret i dobra atmosfera. Kancelaria mieści się na Półwiejskiej.

Zgłoś nadużycie #8 13 maja 2020, 22:03

dwarazydwa avatar Posty: 66 Podziękowania: 0
Notariusz, którego wybierzesz to decyzja, którą zawsze warto przemyśleć i nie podejmować zbyt szybko czy pochopnie. W takiej chwili dobrze jest postawić na doświadczenie w zawodzie, które posiada https://notariusz-stawowa.pl/ ;) jej umiejętności to także wysoka jakość, której możesz się spodziewać niezależnie od wybranej tematyki związanej ze sprawami notarialnymi.