Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

nowa inwestycja w Gdańsku

Zgłoś nadużycie #1 25 lipca 2017, 16:34

Marek avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Apartamenty na sprzedaż w Gdańsku pojawiają się dość często, ale inwestycji wartych uwagi nie jest aż tak dużo. Front Park to nowe osiedle Moderny (deweloper), które powstaje w bardzo ciekawej lokalizacji - przy kanale Motławy. Nowa inwestycja zlokalizowana jest bardzo blisko starówki i Długiego Pobrzeża, ale na tyle daleko, że mieszkańcy unikną gwaru i tłumu turystów okupujących rejony starego miasta. Budynki wzorowane są na charakterystycznych gdańskich kamienicach, które z powodzeniem wkomponują się w zabytkową architekturę Gdańska.

Zgłoś nadużycie #2 29 lipca 2017, 8:07

shaza avatar Posty: 67 Podziękowania: 0
Jeśli chodzi o Gdańsk to nie ma lepszego osiedla niż Baltica Towers, to osiedle jest położone blisko morza a nie na jakiś peryferiach miasta, z mieszkań będzie widok na morze, co jak dla mnie warte jest każdych pieniędzy a o dziwo ceny za m2 wcale tam nie są wysokie

Zgłoś nadużycie #3 25 sierpnia 2017, 21:34

podlaski podlaski awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nie będę w stanie w tym temacie pomóc... Kompletnie się na tym nie znam...

Zgłoś nadużycie #4 26 kwietnia 2018, 12:13

dorciak avatar Posty: 92 Podziękowania: 0
Może nie jest to inwestycja w Gdańsku ale bardzo blisko, a mianowicie w Baninie https://dommoichmarzen.eu/ i też wygląda bardzo fajnie, będzie to zamknięte osiedle więc nie ma co się martwić o bezpieczeństwo i okolica o wiele spokojniejsza niż duże i głośne miasto.