Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

nowe okna

Zgłoś nadużycie #1 8 maja 2017, 19:26

Hyra avatar Posty: 284 Podziękowania: 0
Co sądzicie o takich http://futur24.pl/okna-drewniane/ drewnianych oknach? Zastanawiam się nad ich zakupem. Wcześniej myślałam o zwykłych plastikowych ale opinie innych jakoś przekonały mnie do tego by pomyśleć o drewnianych oknach.

Zgłoś nadużycie #2 2 czerwca 2017, 16:46

Hyra avatar Posty: 284 Podziękowania: 0
Potrzebuje w domu wymienić okna. Długo rozglądałam się za różnymi ofertami ale nie bardzo potrafie zdecydować się na ofertę jednej konkretnej firmy. W sumie to bardzo podpasowała mi te okna pcv http://futur24.pl/okna-pcv/ . Co wy sądzicie o tej ofercie?

Zgłoś nadużycie #3 6 lipca 2017, 21:33

Takor avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Potrzebuje w domu wymienić okna. Długo rozglądałam się za różnymi ofertami ale nie bardzo potrafie zdecydować się na ofertę jednej konkretnej firmy. W sumie to bardzo podpasowała mi te okna pcv http://futur24.pl/okna-pcv/ . Co wy sądzicie o tej ofercie?

Zgłoś nadużycie #4 17 sierpnia 2017, 12:46

kulik86 avatar Posty: 26 Podziękowania: 0
Hej,
ostatnio budowałem swój nowy dom, z żoną zależało nam na uzyskaniu nowoczesnego efektu. Mieliśmy problem z dobrem odpowiednich okien, zwłaszcza przy balkonie tutaj znalazłem super rozwiązanie http://www.velux.pl/produkty/okna-dachowe/okna-dachowe-balkonowe/okno-balkonowe Fajny efekt i łatwe w użytkowaniu okna. Dodatkowe światło w domu codziennie przyjemnie rozbudza :)
Polecam wszystkim!

Zgłoś nadużycie #5 7 września 2017, 21:53

relbymix relbymix awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Ja na Waszym miejscu w tym momencie inwestowałbym w okna energooszczędne. Choćby tutaj są takie http://roleter.pl/ Generalnie sporo dobrych opinii zbiera ta firma z Katowic, więc sądzę, że warto się im bliżej przyjrzeć :)

Zgłoś nadużycie #6 19 września 2017, 19:49

misia avatar Posty: 39 Podziękowania: 0
W gąszczu wielu okien na rynku można się pogubić przy ich wyborze, dlatego warto trafić na dobrych sprzedawców, którzy potrafią podpowiedzieć i wybrać okna idealne dla naszych potrzeb. Mi się to udało bo trafiłam okna Oknoplast Bydgoszcz http://samprebydgoszcz.blogspot.com/p/oknoplast-bydgoszcz.html salon mający duży wybór i dobrej jakości.

Zgłoś nadużycie #7 13 listopada 2017, 13:49

EkoPlast avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Zgadzam się z tym, że wykwalifikowany sprzedawca, który pomorze nam w wyborze odpowiednich okien, to duże ułatwienie. Z tego powodu najlepiej kupić okna u sprawdzonego producenta. Taka firma doradzi, wykona je dla nas oraz zadba o montaż. Obecnie najpopularniejsze są okna PCV - http://eko-plast.com.pl/okna_pcv . Produkcja okien drewnianych jest skomplikowana, przez co są uważane są za towar luksusowy. Chociaż to inwestycja na lata, za niektóre rzeczy nie warto przepłacać. Dlatego zakup powinien być przemyślany i podjęty z pełną świadomością.