Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

nowe okna

Zgłoś nadużycie #11 7 sierpnia 2019, 9:48

donna17 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
z pewnością okna drewniane holenderskie będą odpowiednie, drewno jest bardzo niedoceniane, bo wszyscy się rzucają na plastiki, a przecież takie okna są brzydkie :/ bez dwóch zdań trzeba stawiać na jakość i to by okna dobrze się prezentowały, ja wybrałam takie http://www.nardos.pl/okna-skandynawskie-drewniane-oferta-okien-skandynawskich-dr...

Zgłoś nadużycie #12 21 grudnia 2019, 21:45

Tolina avatar Posty: 71 Podziękowania: 0
Jak okna to na pewno warto odwiedzić https://ekoplast-group.com/pl/okna/ ponieważ będziecie mogli dokładnie sprawdzić propozycje jakie przygotowali oraz jak wypadają na tle specyfikacji. Dlatego my sporo wcześniej się za to zabraliśmy zanim dom był w stanie surowym, aby móc terminowo zamontować całą stolarkę która jednocześnie będzie pasowała wymiarami, jak i kolorem ram.

Zgłoś nadużycie #13 1 kwietnia 2020, 18:57

carolka avatar Posty: 201 Podziękowania: 0
Ja ostatnio trafiłam na https://www.petecki.eu/produkty/drzwi/ i zastanawiam się nad zamówieniem drzwi i okien od tego producenta. Doszliśmy ostatnio z mężem do wniosku, że czas najwyższy zrobić generalny remont domu.

Zgłoś nadużycie #14 10 kwietnia 2020, 21:53

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Dobre okna i drzwi kupicie w okolicy Gniezna w firmie Okna i Drzwi Kawka. https://kawka.pl/okna/ My mamy od nich okna energooszczędne z PVC i to kupiliśmy je w naprawdę korzystnej cenie. Po całości jesteśmy zadowoleni z tego wyboru. Okna sa nie tylko solidne i szczelne jak należy, ale też estetyczne, ładnie wyglądają.

Zgłoś nadużycie #15 1 grudnia 2020, 10:35

Pardela avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
A może warto zdecydować się na okna pcv warszawa: https://medrus.pl/ ? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat tej firmy. Sama też poważnie biorę ją pod uwagę przy wymianie okien.