Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nowoczesny dom

Zgłoś nadużycie #1 30 listopada 2018, 17:03

Fabiana avatar Posty: 137 Podziękowania: 0
To zleży od tego czy masz juz zakupione wszystkie materiały i czy zostawiasz wszystko do wykonaina firmie budowlanej. Wtedy w sumie nic Cię nie interesuje. Chociaż moze znjadz sobie konkretny blog budowlany taki jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i tam poszukaj wszystkich istotnych informacji.

Zgłoś nadużycie #2 27 grudnia 2018, 12:35

Marianna45 avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom dla mnie to również nowoczesne sprzęty, funkcjonalna armatura, która idzie z duchem technologicznego czasu, designerska i dobrej jakości, takie propozycje ma np. Kludi

Zgłoś nadużycie #3 30 stycznia 2019, 20:35

misia avatar Posty: 77 Podziękowania: 1
Przy budowie domu zgadzam się, ze zatrudniamy fachowców i to oni tworzą tą piękną nowoczesną bryłę domu. Warto jednak mieć w tym swój udział, by wiedzieć w jaki sposób nasze marzenie o własnym domu jest spełniane i móc wybrać jak najlepsze materiały do jego budowy. Jestem właśnie na etapie wyboru dachówki. Postanowiłam wybrać z oferty Creatona wielkoformatową płaską dachówkę Simpla https://www.creaton.pl/pl-pl/simpla, która olśniewa swą prostotą kształtu w znakomitej glazurowanej czerni. Będzie idealnie pasowała do nowoczesnego charakteru mego domu. Już nie mogę się doczekać jej an moim dachu.

Zgłoś nadużycie #4 1 lutego 2019, 11:39

mokasynka avatar Posty: 79 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom to też nowoczesne aranżacje :) nie musi być przecież nudno w domu. Kojarzycie farbę let's shine? Moim zdaniem jest cudna i super wygląda, te drobinki brokatu wyglądają obłędnie. Warto użyć przy dekoracji domu

Zgłoś nadużycie #5 4 lutego 2019, 15:24

salonled33 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
W nowoczesnym wnętrzu na pewno warto jest zastosować Oświetlenie LED dzięki któremu będzie można uzyskać piękny efekt. https://www.salonled.pl/

Zgłoś nadużycie #6 5 lutego 2019, 12:45

animala avatar Posty: 173 Podziękowania: 0
W sumie racja. Dzisiaj takie LED-y wydają się niemalże koniecznością.

Zgłoś nadużycie #7 26 kwietnia 2019, 18:01

Takor avatar Posty: 317 Podziękowania: 0
Zauważyłam, ze na chwile obecną, wiele osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania w swoich domach. Bardzo popularny stał się System Smart Home Grenton https://www.grenton.pl/ , który umżliwia sterowanie wieloma rzeczami w domu. Między innymi światłem, ogrzewaniem czy sprzetem AGD.

Zgłoś nadużycie #8 12 czerwca 2019, 18:09

Miko avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Dla mnie nowoczesny dom, to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przy jego budowie. Jednym z fajniejszych rozwiązań, które zyskuje coraz większe uznanie, są np. dachy z prefabrykatów. Są one szybsze w montażu i solidniejsze niż dachy z tradycyjnej więźby, bo precyzyjnie wykonane w fabryce. Warto sobie o nich poczytać np. na stronie http://binder-projekt.wloclawek.pl/ , gdzie są dokładnie opisane ich zalety, możliwości zastosowania (a praktycznie wykorzystać taką konstrukcję można wszędzie).

Zgłoś nadużycie #9 18 czerwca 2019, 16:06

mamina avatar Posty: 97 Podziękowania: 0
Jak nowoczesny dom, to i nowoczesne sprzęty. Ja teraz planuję wymienić swoje stare żelazko na nowe. Jednak jeśli mam być szczera, to raczej zdecyduję się na prasowacz parowy od https://www.steamaster.pl/ Czytałam wiele dobrych opinii na temat tego sprzętu i wiele osób twierdzi, że taki prasowacz sprawdza się lepiej, niż zwykłe żelazka.