Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nowoczesny dom

Zgłoś nadużycie #1 30 listopada 2018, 17:03

Fabiana avatar Posty: 140 Podziękowania: 0
To zleży od tego czy masz juz zakupione wszystkie materiały i czy zostawiasz wszystko do wykonaina firmie budowlanej. Wtedy w sumie nic Cię nie interesuje. Chociaż moze znjadz sobie konkretny blog budowlany taki jak ten http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ i tam poszukaj wszystkich istotnych informacji.

Zgłoś nadużycie #2 27 grudnia 2018, 12:35

Marianna45 avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom dla mnie to również nowoczesne sprzęty, funkcjonalna armatura, która idzie z duchem technologicznego czasu, designerska i dobrej jakości, takie propozycje ma np. Kludi

Zgłoś nadużycie #3 30 stycznia 2019, 20:35

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
Przy budowie domu zgadzam się, ze zatrudniamy fachowców i to oni tworzą tą piękną nowoczesną bryłę domu. Warto jednak mieć w tym swój udział, by wiedzieć w jaki sposób nasze marzenie o własnym domu jest spełniane i móc wybrać jak najlepsze materiały do jego budowy. Jestem właśnie na etapie wyboru dachówki. Postanowiłam wybrać z oferty Creatona wielkoformatową płaską dachówkę Simpla https://www.creaton.pl/pl-pl/simpla, która olśniewa swą prostotą kształtu w znakomitej glazurowanej czerni. Będzie idealnie pasowała do nowoczesnego charakteru mego domu. Już nie mogę się doczekać jej an moim dachu.

Zgłoś nadużycie #4 1 lutego 2019, 11:39

mokasynka avatar Posty: 114 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom to też nowoczesne aranżacje :) nie musi być przecież nudno w domu. Kojarzycie farbę let's shine? Moim zdaniem jest cudna i super wygląda, te drobinki brokatu wyglądają obłędnie. Warto użyć przy dekoracji domu

Zgłoś nadużycie #5 4 lutego 2019, 15:24

salonled33 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
W nowoczesnym wnętrzu na pewno warto jest zastosować Oświetlenie LED dzięki któremu będzie można uzyskać piękny efekt. https://www.salonled.pl/

Zgłoś nadużycie #6 5 lutego 2019, 12:45

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
W sumie racja. Dzisiaj takie LED-y wydają się niemalże koniecznością.

Zgłoś nadużycie #7 26 kwietnia 2019, 18:01

Takor avatar Posty: 345 Podziękowania: 0
Zauważyłam, ze na chwile obecną, wiele osób decyduje się na nowoczesne rozwiązania w swoich domach. Bardzo popularny stał się System Smart Home Grenton https://www.grenton.pl/ , który umżliwia sterowanie wieloma rzeczami w domu. Między innymi światłem, ogrzewaniem czy sprzetem AGD.

Zgłoś nadużycie #8 12 czerwca 2019, 18:09

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Dla mnie nowoczesny dom, to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przy jego budowie. Jednym z fajniejszych rozwiązań, które zyskuje coraz większe uznanie, są np. dachy z prefabrykatów. Są one szybsze w montażu i solidniejsze niż dachy z tradycyjnej więźby, bo precyzyjnie wykonane w fabryce. Warto sobie o nich poczytać np. na stronie http://binder-projekt.wloclawek.pl/ , gdzie są dokładnie opisane ich zalety, możliwości zastosowania (a praktycznie wykorzystać taką konstrukcję można wszędzie).

Zgłoś nadużycie #9 18 czerwca 2019, 16:06

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Jak nowoczesny dom, to i nowoczesne sprzęty. Ja teraz planuję wymienić swoje stare żelazko na nowe. Jednak jeśli mam być szczera, to raczej zdecyduję się na prasowacz parowy od https://www.steamaster.pl/ Czytałam wiele dobrych opinii na temat tego sprzętu i wiele osób twierdzi, że taki prasowacz sprawdza się lepiej, niż zwykłe żelazka.

Zgłoś nadużycie #10 14 lutego 2020, 14:51

Seweryn09 avatar Posty: 42 Podziękowania: 0
Ja radziłbym Ci jednak pójść w kierunku dachu dwu, bądź czterospadowego jeśli jeszcze nie wybraliście projektu. Natomiast co do pokrycia dachowego to rozważ zakup dachówki ceramicznej, jak Rubin 13V bądź może model betonowy jak płaska dachówka Teviva wykonana w technologii trójwarstwowej Cisar.