Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nowoczesny dom

Zgłoś nadużycie #1 12 stycznia 2018, 14:05

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Planując budowę musisz brać pod uwagę to, ze potrzebne będą Ci części elektroniczne, różnego rodzaju bezpieczniki i przewody. Najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie wszystkiego w jednym miejscu. W tym sklepie https://mselektronik.pl/ , znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebować.

Zgłoś nadużycie #2 19 lutego 2018, 18:14

Marten avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom kojarzy mi się z nowoczesnymi systemami, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię mieszkańców. Właśnie takie rozwiązania widziałam na stronie [url]http://www.zamel.pl/produkty/supla-sterowanie-wifi[/url]. Super intuicyjna i wygodna technologia. W swoim domku też taką zainstaluję :)

Zgłoś nadużycie #3 26 lutego 2018, 10:02

shaza avatar Posty: 64 Podziękowania: 0
Do mnie bardziej przemawia nowoczesne mieszkanie niż dom bo tańsze i chyba wygodniej jednak się żyje, masz podziemny garaż, nie musisz sprzątać posesji i dbać o ogródek ani martwić się ogrzewaniem czy ciepłą wodą Takie mieszkanie jak to Atala na Targówku chętnie bym przytuliła :D

Zgłoś nadużycie #4 24 kwietnia 2018, 13:45

Anka_Ka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Będę robić remont domu i chce zaplanować wszystko tak, aby było nowoczesne i funkcjonalne. Do wykończenia pomieszczeń mam już zamówioną ekipę remontową z Krakowa http://kapitanremont.pl/wykonczenia-wnetrz. Może oni mi coś doradzą, bo póki co nie mam jeszcze pomysłu na wszystko