Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nowoczesny dom

Zgłoś nadużycie #1 12 stycznia 2018, 14:05

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Planując budowę musisz brać pod uwagę to, ze potrzebne będą Ci części elektroniczne, różnego rodzaju bezpieczniki i przewody. Najlepszym rozwiązaniem jest kupowanie wszystkiego w jednym miejscu. W tym sklepie https://mselektronik.pl/ , znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebować.

Zgłoś nadużycie #2 19 lutego 2018, 18:14

Marten avatar Posty: 6 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom kojarzy mi się z nowoczesnymi systemami, które pozwalają zaoszczędzić czas i energię mieszkańców. Właśnie takie rozwiązania widziałam na stronie [url]http://www.zamel.pl/produkty/supla-sterowanie-wifi[/url]. Super intuicyjna i wygodna technologia. W swoim domku też taką zainstaluję :)

Zgłoś nadużycie #3 26 lutego 2018, 10:02

shaza avatar Posty: 146 Podziękowania: 0
Do mnie bardziej przemawia nowoczesne mieszkanie niż dom bo tańsze i chyba wygodniej jednak się żyje, masz podziemny garaż, nie musisz sprzątać posesji i dbać o ogródek ani martwić się ogrzewaniem czy ciepłą wodą Takie mieszkanie jak to Atala na Targówku chętnie bym przytuliła :D

Zgłoś nadużycie #4 24 kwietnia 2018, 13:45

Anka_Ka avatar Posty: 38 Podziękowania: 0
Będę robić remont domu i chce zaplanować wszystko tak, aby było nowoczesne i funkcjonalne. Do wykończenia pomieszczeń mam już zamówioną ekipę remontową z Krakowa http://kapitanremont.pl/wykonczenia-wnetrz. Może oni mi coś doradzą, bo póki co nie mam jeszcze pomysłu na wszystko

Zgłoś nadużycie #5 4 czerwca 2018, 5:23

emilka8767 avatar Posty: 170 Podziękowania: 0
A co sądzicie o rekuperacji? Bo wiem, że firma http://www.bartoszwentylacja.com.pl/ jest w tym najlepsza. Dzięki rekuperacji nasz dom może zyskać miano nowoczesnego i energooszczędnego.

Zgłoś nadużycie #6 22 czerwca 2018, 17:13

mokasynka avatar Posty: 51 Podziękowania: 0
Anka_Ka wydaje mi sie ze ekipa remontowa jest od działania a nie doradzania :D lepiej poszukaj jakis fajnych rozwiązań na necie.. Od siebie polecic ci moge nowoczesne oświetlenia jakie teraz warto zamontowac. Mówie tu o https://www2.meethue.com/pl-pl/philips-hue-app to oświetlenie domu sterowane telefonem komórkowym :D My takie zamontowalismy i to super wygoda i niesamowite efekty świetlne :D

Zgłoś nadużycie #7 26 czerwca 2018, 7:45

monikabert90 avatar Posty: 90 Podziękowania: 0
Ja bardzo bym chciała mieszkać w takim inteligentnym domu, gdzie zostały zastosowane różne systemy sterowania itp. Ostatnio trafiłam na bardzo ciekawy blog Dariusza Stasika https://dariuszstasik.com/, który opisuje nie tyle co inteligentne domy i budynki, co całe inteligentne miasta. Do takich miast należy na przykład Tokio czy też Dubaj. Zostały tam zastosowane najnowocześniejsze technologie - nie tylko w budownictwie, ale również np. w komunikacji. Chcielibyście mieszkać w takim smart city?

Zgłoś nadużycie #8 10 września 2018, 14:30

Fabiana avatar Posty: 120 Podziękowania: 0
Jestem tego samego zdania. Garaż, nawet niewielki ale dobrze mieć. Zawsze to zabezpieczenie dla samochodu jak i dla narzędzi jakie trzymasz. Po za tym koszt takiego garażu nie jest wysoki wystarczy sprawdzić tutaj https://www.maritom.pl/ jak drogi bedzie koszt postawienia takiego garażu.

Zgłoś nadużycie #9 4 stycznia 2019, 8:24

mosek avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Nowoczeny dom, to dla mnie przede wszystkim dom inteligentny, który wdraża rozwiązania proponowane przez https://sukcesgroup.pl/ Dla niektórych może to być "zbędny dodatek", jednak naprawdę komfort mieszkania w takim domu jest nieziemski.