Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Nowoczesny dom

Zgłoś nadużycie #11 24 września 2019, 14:40

misia avatar Posty: 100 Podziękowania: 1
W taki domu warto zastosować również nowoczesny bezobsługowy system grzewczy jak panele na podczerwień. Dają one komfortowe ciepło, a dzięki polskiemu producentowi mamy możliwość dopasowania ich pod wymiar by idealnie wtopiły się we wnętrze domu. Eco Partner ich producent ma znakomita ofertę promocyjną https://www.najtanszeogrzewanie.pl/promocje.php, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Zgłoś nadużycie #12 17 listopada 2019, 11:15

Sidney avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Zdecydowanie w nowoczesnym domu warto postawić na nowoczesne rozwiązania i systemy takie jak rekuperacja. Zwykła wentylacja tzw. grawitacyjna to już nie najlepszy pomysł. Warto kupić urządzenie takie jak brink renovent excellent 400, a takie filtry https://www.filtryaero.pl/brink-renovent-excellent-300-400-komplet-f7g3-fa061300... spowodują, że powietrze w domu będzie zawsze świeże, a zimą nie będzie wpadać to zimne, tylko już ogrzane. Poza tym to bardzo dobra opcja dla zdrowia, bo filtry nie przepuszczają bakterii, wirusów i pyłków.

Zgłoś nadużycie #13 12 grudnia 2019, 22:21

Treol avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom w kwestii dbałości o bezpieczeństwo można solidnie wyposażyć u https://www.dom-security.com/pl/pl. Mają cuda i nowinki techniczne w ofercie, dzięki którym można z pozycji telefonu komórkowego sprawować pieczę nad ochroną mienia. Aplikacja Dom Tapkey jest fantastycznym wynalazkiem.

Zgłoś nadużycie #14 23 grudnia 2019, 7:57

Barnix7 avatar Posty: 14 Podziękowania: 0
No rzeczywiście, wszystko tam jest. Na pewno coś wybiorę z ich atrakcyjnej oferty.

Zgłoś nadużycie #15 27 grudnia 2019, 18:04

Tasiul111 Tasiul111 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Popytam znajomych i dam znać. Na pewno coś wiedzą na temat tego.

Zgłoś nadużycie #16 10 lutego 2020, 21:18

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Nowoczesny domu musi mieć klimatyzację! :) To olbrzymi komfort latem, kiedy temperatury potrafią być bardzo nieznośne. Ja się zdecydowalam na montaż klimy rok temu, wykonała mi ją ekipa z https://www.klimainstal.pl/ i jestem bardzo zadowolona, wszystko działa sprawnie i bez zarzutu!

Zgłoś nadużycie #17 12 marca 2020, 8:59

warne avatar Posty: 31 Podziękowania: 0
U nas też bez klimy by się nie dało mieszkać. W nowoczesnym domu, to jednak klimatyzacja musi być, bo jak inaczej przetrwać letnie upały. My mamy z firmy JLM AIR COMFORT z Rzeszowa http://jlm.fr.pl/, polecam tę firmę serdecznie. Pracują tak jak trzeba, nie na szybko, ale skutecznie, dokładnie, cenowo wychodzi bardzo dobrze, a do tego klimatyzacja działa doskonale.

Zgłoś nadużycie #18 17 kwietnia 2020, 14:57

michaszke avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom powinien być solidnie zabezpieczony, warto zainteresować się nad tym, aby zakupić sejf do domu, może być też szafa pancerna https://sejfexpert.pl/szafa-pancerna-na-dokumenty

Zgłoś nadużycie #19 29 kwietnia 2020, 15:55

mayczak avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Nowoczesny dom, to przede wszystkim dom inteligentny, w którym wiele procesów jest zautomatyzowanych. Na rynku istnieje wiele firm, dzięki którego urządzeniom wiele kwestii można zautomatyzować. Ze swojej strony jestem w stanie polecić https://zamel.com/ (z pełną ofertą firmy można się zapoznać po przejściu na jej stronę internetową).

Zgłoś nadużycie #20 30 kwietnia 2020, 13:24

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Dom nowoczesny to przede wszystkim dom bezpieczny, taki dom, który daje gwarancję, że i nasz dobytek i domownicy będą w nim bezpieczni. Monitoring i alarm to podstawa. Nam obydwie te instalacje zrobiła firma MG System - Grunwald - https://www.montazalarmow.com.pl/ . Firma jest niewielka z doświadczonymi pracowników, którzy mają dobre podejście do klientów. Firma działa lokalnie na terenie terenie woj. warmińsko-mazurskiego i północnej części Mazowsza, ale każdemu kto właśnie tam ma dom - bardzo polecam ich usługi. Poza instalacjami w domach rodzinnych zajmują się także instalacjami w budynkach firmowych (magazynach, halach, biurowcach).