Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

nuda, co robicie? duużo wolnego czasu

Zgłoś nadużycie #71 7 kwietnia 2020, 9:05

elwwi avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Ostatnio robiliśmy grilla, pogoda dopisała, więc czemu nie. W zeszłym roku kupiliśmy świetny grill - bezdymny LotusGrill https://lotusgrill.pl/grille/. On jest naprawdę niezawodny, ekologiczny, na węgiel i nie wydziela dymu, co było dla nas szczególnie ważne. Jedzonko z niego wychodzi przepyszne, a teraz jak trzeba siedzieć w domu, to można się choć trochę rozerwać wśród domowników na świeżym powietrzu.

Zgłoś nadużycie #72 8 kwietnia 2020, 11:19

karyt avatar Posty: 177 Podziękowania: 0
Zamiast narzekać albo robić nic nie znaczące rzeczy czyli snucie się po domu warto ten wolny czas wykorzystać dobrze, na przykład na naukę angielskiego.
Zerknij sobie tu https://speakingo.com/przyslowia-o-pogodzie-w-anglii-londynie-heatwave-idiomy/ i zobacz w jaki fajny sposób można języka się uczyć.
Koniecznie spróbuj.

Zgłoś nadużycie #73 10 kwietnia 2020, 14:56

zona avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
Myślę, że każdy powinien mieć jakieś hobby, które sprawia, że czujemy się lepiej. Na przykład ciekawe jest zbieranie znaczków. Muszę przyznać, że zawsze zwracam na nie uwagę i jest wiele przepięknych wzorów. Ciekawą ofertę znalazłam w sklepie HanMart: www.hanmart.pl. Myślę, że zbieranie znaczków to może być świetny sposób na czas wolny.

Zgłoś nadużycie #74 17 kwietnia 2020, 9:10

penxol avatar Posty: 272 Podziękowania: 0
Zazwyczaj gdy mam czas wolny staram się czytać książki, ostatnio udało mi się kupić fantasy https://wydawnictwopoligraf.pl/1276/duda-przemyslaw/wiezien-oswobodzony-tom-i-mi... w empiku. Myślę, że będzie to świetna książka na wieczorne odpoczynki.

Zgłoś nadużycie #75 30 kwietnia 2020, 9:00

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
jak chodzi o spędzanie wolnego czasu to ja bardzo lubie słuchać muzyki i czytac ksiązki, teraz na stronie https://www.taniaksiazka.pl/cicha-wladza-mikrobow-alanna-collen-p-1354213.html znalazłam bardzo ciekawą propozycję od autorki której jeszcze nie poznałam, ale mam nadzieję że się wkręce,

Zgłoś nadużycie #76 19 czerwca 2020, 17:29

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Jak mam tak bardzo bardzo dużo czasu wolnego to szukam ciekawych szkoleń. Zawsze warto się rozwijać, zwiększać swoje umiejętności. Tak na co dzień to zajmuje się dziećmi, chodzę do pracy, ale zawsze znajdę czas na internet. Mam swoje strony, które muszę codziennie odwiedzić. Fajnie się sprawdza tu portal https://niezalezna.pl Jeżeli chodzi o wiadomości, informacje z Polski i ze świata to jest tu wiele świetnych artykułów.

Zgłoś nadużycie #77 18 listopada 2020, 13:06

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
Zdecydowanie opcją która pozwoli Ci poczuć się dobrze i świadomie to przede wszystkim zauważenie działań, które spełnią określone działania i pozwolą spędzić Ci czas w sposób który będzie w pełni satysfakcjonujący. Polecam zatem https://premium.ihuh.pl/pl/wszystkie-produkty/23-usluga-netfliks-kazda-platforma... gdzie znajdziesz konto premium Netfliks czy HBO GO w doskonałej cenie.