Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

O czym pamietac przy budowie

Zgłoś nadużycie #11 22 listopada 2017, 12:03

Sartpan avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Na pewno przyda się ogrodzenie tymczasowe pełne aby oddzielić budowę i ludzie nie chodzili w tym miejscu. Bo wiadomo jak to jest czasem coś może spaść ktoś dostanie w głowę i będzie.

Zgłoś nadużycie #12 26 listopada 2017, 13:07

lepka avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Jeśli już budujemy dom to chcemy aby służył nam jak najdłużej. Możemy rozplanować sobie nowoczesne i ekologiczne zastosowania. Polecam Wam w szczególności fotowoltaikę. Dla wielu ludzi jest to mało znany temat, ale w polskich domach ma on zastosowanie już od wielu lat. Moi rodzice korzystają z energii elektrycznej, którą generują sami za pomocą zestawów fotowoltaicznych od firmy http://www.fotowolt-instal.pl/zestawy-fotowoltaiczne.html . Polecam w 100% :)

Zgłoś nadużycie #13 25 lutego 2018, 22:28

mpire avatar Posty: 96 Podziękowania: 0
Na pewno powinno się pamiętać o tym, że jeśli zdecydujemy się również na własną studnię głębinową, chcąc dokonać jej odwiert, konieczny będzie zakup urządzeń wiertniczych oferowanych przez http://staltechnika.pl/oferta/wiertnice-do-geotechniki-pod-studnie/

Zgłoś nadużycie #14 30 marca 2018, 22:45

Ramoneska avatar Posty: 111 Podziękowania: 0
Warto na pewno zapewnic pracownikom odpowiedni sprzet. Sa specjalistyczne windy towarowe, np z firmy Geda: https://geda24.pl/winda-towarowa-300z-boiler-hoist-30m - ktore potrafia nawet na wysokosc 100m przetransportowac materialy o ciezarze do 300kg Jest to wiec idealne rozwiazanie, szczegolnie przy budowie wyzszych domow.

Zgłoś nadużycie #15 13 kwietnia 2018, 16:22

dorciak avatar Posty: 70 Podziękowania: 0
Przede wszystkim o kontenerze budowlanym, w którym zrobimy biuro i w którym też będziemy mogli trzymać dokumenty czy sprzęt ;) Dobrą ofertę ma Mastertec, sam sprawdź: http://mastertec.biz.pl/