Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

O czym pamietac przy budowie

Zgłoś nadużycie #21 11 września 2018, 17:38

olkawwqa avatar Posty: 206 Podziękowania: 0
My zapomnieliśmy zamówić sobie gniazdka, gdy wszystko wykańczaliśmy. Pamiętajcie o nich, bo potem niestety trzeba czekać, jeśli nie kupujemy tego w zwykłym sklepie stacjonarnym. My teraz zdecydujemy się na coś ze strony https://zpradem.pl/gniazda-i-laczniki,k5071.html bo mają bardzo fajne gniazdka i łącznik. Na ich stronie możesz też oczywiście zamówić sobie inne rzeczy.

Zgłoś nadużycie #22 21 października 2018, 17:50

nellon avatar Posty: 325 Podziękowania: 2
Firma http://cdevelopment.pl/ zajmuje się kompleksowa budowa domów W moim przypadku postawienie domu do stanu surowego trwało bardzo krótko.

Zgłoś nadużycie #23 24 października 2018, 15:50

martak avatar Posty: 207 Podziękowania: 0
Na pewno trzeba też pamiętać o tym, że trzeba jakoś uprzątnąć budowę. Mam na myśli chociażby gruz - a będzie tego sporo, zarówno przy budowie, jak i wykańczaniu. Przyda się więc kontener na gruz. Możecie zakupić taki kontener od firmy https://ekombud.pl/ - przy dłuższym użytkowaniu na pewno wyjdzie Wam taniej niż wynajem kontenera budowlanego.

Zgłoś nadużycie #24 22 grudnia 2018, 13:04

milena avatar Posty: 193 Podziękowania: 0
Nie wyobrażam sobie domu bez systemu wentylacyjnego. Bardzo zależało mi na dobrej jakości powietrzu w każdym pomieszczeniu w domu. Głównie ze względu na dzieci, dlatego z mężem zdecydowałam się na takie rozwiązanie. Tutaj jeżeli chcecie możecie poczytać jak wygląda kwestia czyszczenia wentylacji: https://mutuelles.edu.pl/czyszczenie-wentylacji-w-poznaniu-do-kogo-sie-udac/ . Bo oprócz samej instalacji równie ważna jest odpowiednia konserwacja.

Zgłoś nadużycie #25 17 stycznia 2019, 17:21

domownikja avatar Posty: 124 Podziękowania: 0
Jeżeli chodzi o budowę to na pewno nie obejdzie się bez dobrych narzędzi i przyborów wykończeniowych. Bardzo dużo ciekawych ofert znajdziesz na tej stronie https://www.dekarze.pl/narzedzia-dekarskie dzięki której będziesz w stanie wykonać profesjonalnie swoje zlecenie.

Zgłoś nadużycie #26 18 stycznia 2019, 18:36

wysimirski avatar Posty: 73 Podziękowania: 0
Na pewno ważną kwestią jest też odpowiednie ogrodzenie placu budowy, wymagają tego przepisy bhp. Dobrze do ogrodzenia budowy sprawdzą się ażurowe panele - https://artefence.pl/ogrodzenia-tymczasowe-azurowe/ Wiele firm je stosuje.

Zgłoś nadużycie #27 24 stycznia 2019, 15:36

bbconcept avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
Przyda się rusztowanie baumann albo inne akcesoria do rusztowań https://www.serwisbudowy.com/pl/c/Akcesoria-zlacza-itp./20

Zgłoś nadużycie #28 28 stycznia 2019, 14:28

Trecid avatar Posty: 37 Podziękowania: 0
Nie zapomnijcie o wentylacji! W moim domu za montaż była odpowiedzialna firma brawent, jakbyście chcieli sprawdzić ich usługi oto i link do ich stronki: https://brawent.pl/. Powiem tak jakość powietrza jest nie do porównania! W mieszkaniu to nie dość, że mało miejsca mieliśmy to i powietrze zdecydowanie gorsze, a teraz z rodziną możemy oddychać dobrej jakości powietrzem na terenie całego domu.

Zgłoś nadużycie #29 25 marca 2019, 13:50

Ramoneska avatar Posty: 240 Podziękowania: 0
Na pewno gruzu i roznych budowlanych odpadow bedzie masa. Najlepiej podpisac umowe z jedna firma, ktora to wszystko wywiezie i zutylizuje. Jesli chodzi o Krakow i okolice, to dziala tutaj firma DPR. Spojrzcie, jaka maja oferte jesli chodzi np o wywoz gruzu: http://dpr.info.pl/oferta/wywoz-gruzu/ Fajnie, ze zajmuja sie sprawa kompleksowo i nic inwestorow nie interesuje utylizacja tych odpadow.

Zgłoś nadużycie #30 12 kwietnia 2019, 11:10

yanki avatar Posty: 133 Podziękowania: 0
Na waszym miejscu już na samym początku zainteresowałabym się ofertą od Fortum. Znajdziecie u nich ofertę na Ciepło Sieciowe https://www.fortum.pl/dla-domu/cieplo/cieplo-sieciowe , dzięki któremu możecie ogrzewać dom bez posiadania pieca a także możecie liczyć na ciepłą wodę w kranach, od razu po ich odkręceniu. To bardzo ważne, aby wybierać bezpieczne i nowoczesne usługi.