Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

O czym pamietac przy budowie

Zgłoś nadużycie #31 17 kwietnia 2019, 0:34

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
wazne jest postawienie na ocieplenie domu. dlaczego? to proste! oszczednosc energii oraz chlodzneie latem, a cieplo zima. to tez dobra ochrona dla murow domu. postaw zatem na ludzi z doswiadczeniem - firme http://www.gawtermizolacje.pl/docieplanie-budynkow-bialystok ktorzy znaja sie na rzeczy i wiedza jak ugryzc temat! ;)

Zgłoś nadużycie #32 13 maja 2019, 11:55

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
Myślę, że na budowie dobrze miec na oku jakąś firmę, która zajmuje się obróbką metali. Może byc to np. https://obrobka-metali.com , którzy swoje usługi wykonują z należytą precyzją i zawsze na czas. Takie metalowe elementy myślę, że przydadzą się na budowie.

Zgłoś nadużycie #33 5 czerwca 2019, 11:27

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
A pamiętacie o instalacjach sanitarnych? Bo to bardzo ważny etap podczas budowy każdego domu i o wszystkim należy pamiętać. Wejdźcie sobie na stronę https://www.eran.com.pl/ jeśli poszukujecie jakiejś fajnej firmy z okolic Gliwic, która wszystkim dokładnie się zajmie.

Zgłoś nadużycie #34 11 lipca 2019, 13:32

Lidka avatar Posty: 179 Podziękowania: 0
Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym, aby zorganizować wywóz odpadów budowlanych. Warto też zamówić sobie kontener na odpady żeby nie walały się po placu budowy. Wynajem kontenerów oraz wywóz odpadów i gruzu w Krakowie oferuje firma MaxGruz https://maxgruz.pl/oferta/kontenerowy-wywoz-gruzu/ . Działają szybko i sprawnie oczyszczając z odpadów wskazane miejsce.

Zgłoś nadużycie #35 16 lipca 2019, 20:50

Dalen124 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Jest to jedna z ważnych kwestii. A o czym jeszcze należy pamiętać?

Zgłoś nadużycie #36 17 lipca 2019, 18:36

Doosia Doosia awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
A możecie polecić więcej firm, które mają terminy na teraz?

Zgłoś nadużycie #37 29 lipca 2019, 22:18

magot1 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Witam was. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zagospodarowaniem terenu wokół mojej działki. Chciałbym się zapytać, co sądzicie o domkach holenderskich? Działka jest w bardzo atrakcyjnym miejscu, więc myślałem, żeby zrobić z tego biznes. Swoją drogą to tutaj znalazłem ciekawą ofertę domków https://www.miccomobilehomes.com/pl/modele-dom%C3%B3w . Co możecie mi powiedzieć na ich temat?

Zgłoś nadużycie #38 30 lipca 2019, 13:18

anuszka avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
tak jak ktoś wyżej wspomniał trzeba pamiętać o instalacji sanitarnej, tylko fachowa ekipa z Wrocławia powinna je wykonywać, tak by spadki były dobre, woda dobrze spływała i nie tworzyła się zatory, choć zawsze w takim momencie można wezwać pogotowie kanalizacyjne ;) http://wektor-wroclaw.pl

Zgłoś nadużycie #39 1 sierpnia 2019, 17:27

dwarazydwa avatar Posty: 88 Podziękowania: 0
O wyborze ogrodzenia rzecz jasna! Choć wydaje się to oczywiste, to wybór jest ciężki. Postaw więc na https://marciniakogrodzenia.pl/realizacje/ . Pod linkiem znajdziesz ich dotychczasowe realizacje. Mają nowoczesne podejście do grodzenia. Ich doświadczenie oraz sprawność działania na pewno pomogą Ci dokonać najlepszego wyboru.

Zgłoś nadużycie #40 2 września 2019, 11:11

koniczyna avatar Posty: 94 Podziękowania: 0
Jak dla mnie ocieplenie budynku to kluczowa sprawa! Z mężem zastanawialiśmy się nad styropianem czy wełną ale w końcu wygrała pianka https://piankaizolacyjna.pl . Możemy ją spokojnie rekomendować. Jakie ma zalety? Wysoka szczelność termiczna, łatwość montażu, dodatkowe wyciszenie, niezawodność przez najbliższe lata, ochrona przed pleśnią/ wilgocią (to kluczowe przy ociepleniu np. poddasza). Koniecznie pomyślcie o takim rozwiązaniu, gdy będziecie rozważać możliwe opcje ocieplania domu.