Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

O czym pamietac przy budowie

Zgłoś nadużycie #41 6 września 2019, 12:40

marques67 marques67 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Zastanawiam się nad usługą odbioru opadów z działki. Chcę wybudować dom jednak działka jest zanieczyszczona. Co sądzicie o https://ekomed-go.pl/ ? Zapewniane jesy zaopatrzenie w specjalne pojemniki przeznaczone do gromadzenia każdego rodzaju odpadów.

Zgłoś nadużycie #42 13 września 2019, 16:43

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Na pewno nie powinno zapomnieć się o zakupie piasku, który podczas budowy bez wątpienia może okazać się przydatny. Na rynku nie brakuje firmy wyspecjalizowanych w jego sprzedaży. Jedną z nich jest: https://trans-piach.pl/

Zgłoś nadużycie #43 1 października 2019, 9:28

ariana avatar Posty: 473 Podziękowania: 0
Nie zapominajmy też o różnych usługach, jak na przykład prace koparką. Polecam poczytać o takiej opcji jak usługi ładowarko-koparką Warszawa i okolice: https://warszawskikopacz.pl/uslugi-koparko-ladowarka/ . Żadna budowa nie może mieć miejsca bez koparki :)

Zgłoś nadużycie #44 23 października 2019, 12:37

mayra01 mayra01 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Istotnym jest aby nie zapomnieć o pojemnikach na odpady. Ja zapomniałam i musiałam szukać firmy na szybko. Jednak trafiłam dobrze - https://ekomed-go.pl/strona-glowna/czym-sie-zajmujemy/

Zgłoś nadużycie #45 3 listopada 2019, 18:16

mamina avatar Posty: 286 Podziękowania: 0
Jeżeli ktoś posiada firmę budowlaną, a nie ma swoich rusztowań, elementów szalunku itd, to warto zapoznać się z ofertą https://serwisbudowy.pl/kategoria-produktu/rusztowania/warszawskie-i-kozly-murar.... Oferują sprzęt najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Ta oferta na pewno was zainteresuje.

Zgłoś nadużycie #46 5 listopada 2019, 14:13

mozelle.witting mozelle.witting awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
I dlatego właśnie zastanawiam się nad kupieniem gotowego domu od dewelopera.

Zgłoś nadużycie #47 7 listopada 2019, 13:09

Romet avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Jak już postawisz dom to wcale nie będzie łatwiej. Też będzie sporo dylematów i niełatwych wyborów. Jeśli chodzi o tynki to ja brałem tynki maszynowe i usługę realizowała mi firma http://tynkikoscian.pl/ Rzetelnie podeszli do sprawy, szybko i bezproblemowo zrealizowali zlecenie. Prawdziwi profesjonaliści. Tynki położone dokładnie, równo, świetna baza do dalszej pracy ze ścianami. Jestem bardzo zadowolony, także polecam!

Zgłoś nadużycie #48 24 grudnia 2019, 9:36

martak avatar Posty: 407 Podziękowania: 0
Przede wszystkim o projekcie :) Bez tego budowa raczej się nie uda. Warto więc zajrzeć na stronę https://www.mgprojekt.com.pl/sosenka-4 - nam bardzo spodobał się właśnie ten projekt Sosenka 4. W ogóle trzeba przyznać, że pracownia MG Projekt ma świetne opcje jeśli chodzi o projekty domów.

Zgłoś nadużycie #49 9 stycznia 2020, 21:45

biok avatar Posty: 102 Podziękowania: 1
O dobrej firmie budowlanej, bez niej to ani rusz. U mnie budową zajęła się firma URB-DUB z Poznania https://www.dobrafirmabudowlana.com.pl/, dom wykończyli pod klucz, w terminie, w świetnej cenie. Pracowali rzetelnie, dokładnie, nie odwalili fuszerki, tylko pracowali jak dla siebie, polecam.

Zgłoś nadużycie #50 23 stycznia 2020, 21:17

mgorczany mgorczany awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Przy budowie warto mieć dobrego wykonawcę i fachowca, który zna się na rzeczy i podpowie Ci racjonalnie czego najlepiej użyć. Świetną opcją jest użycie maty bentonitowej http://www.ars1.pl/tasmy-i-maty-bentonitowe.html ponieważ świetnie uszczelnia i izoluje materiały. Użyć ich możesz nie tylko w piwnicy czy garażu pod ziemnym, ale także przy budowie basenu, oczka wodnego. Doradził mi to kiedyś świetny fachowiec i naprawdę to się sprawdza.