Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

O czym pamietac przy budowie

Zgłoś nadużycie #51 4 lutego 2020, 15:00

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
Z pewnością jest wiele takich rzeczy, ciężko je teraz wszystkie zliczyć. Najpierw musisz pomyśleć o wyborze miejscowości i działki, gdzie chcesz się budować. Myślę, że ten artykuł http://zyciezamiastem.pl/miejscowosci-pod-wroclawiem-gdzie-warto-zamieszkac/ Ci w tym pomoże, jeśli planujesz zamieszkać nieopodal Wrocławia.

Zgłoś nadużycie #52 6 lutego 2020, 14:11

ariana avatar Posty: 465 Podziękowania: 0
Na pewno trzeba pamiętać o projekcie. Bez tego nie wybudujemy żadnego domu :) My chyba zdecydujemy się na projekt domu Parterowy: https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy . Taki niewielki domek zdecydowanie nam starczy.

Zgłoś nadużycie #53 13 lutego 2020, 22:38

alok565 avatar Posty: 217 Podziękowania: 0
Jak sie okazuje na praktycznie każdej budowie do pewnych prac potrzebna jest specjalna budowlana sprężarka. Jesli i u was podczas budowy okazało się, że potrzebujecie takiego sprzętu, polecam wam zajrzeć tutaj https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/dlaczego-warto-wybrac-hydrovane,129.htm . Firma ta zajmuje sę dystrybucją takich sprężarek wysokiej klasy i warto do nich moim zdaniem zajrzeć

Zgłoś nadużycie #54 20 lutego 2020, 11:09

strong avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Według mnie, warto korzystać z takich portali : http://www.dommajster.pl/ na których mamy możliwość przeczytania ciekawych artykułów na temat budowy. Na stronie znalazłam bardzo ciekawy wpis dotyczący oświetlenia w kuchni - wiele praktycznych porad i wskazówek :) Polecam.

Zgłoś nadużycie #55 27 lutego 2020, 9:17

kozi44 avatar Posty: 25 Podziękowania: 0
Na pewno jeśli planujecie budowę domu piętrowego dobrze jest nie zapomnieć o odpowiednim rusztowaniu które ułatwią wam pracę na wysokościach. Polecam wam zajrzeć tutaj https://serwisbudowy.pl/kategoria-produktu/rusztowania/warszawskie-i-kozly-murar... . Firma specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu budowlanego najwyższej jakości i na pewno sprostają oni waszym oczekiwaniom w tym zakresie

Zgłoś nadużycie #56 27 lutego 2020, 15:37

Filenisss avatar Posty: 23 Podziękowania: 0
Jak najbardziej jest tu dużo rzeczy, o które będziecie musieli zadbać. Dobrze przygotujcie się do tego wyzwania zaczynając od wyboru odpowiedniego projektu. Ciekawe projekty domów znajdziecie w firmie Archon https://www.archon.pl/projekty-domow-jednorodzinnych-pc4509 Ich doradcy na pewno wam pomogą, tak samo przydatne przy podjęciu decyzji będą ich wizualizacje.

Zgłoś nadużycie #57 1 marca 2020, 16:51

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
Taka budowa to też sporo odpadów różnego rodzaju ( czy to przemysłowych czy typowo budowlanych własnie) Tak czy siak trzeba wypełnić specjalny dokument odbioru, tu znajdziecie wzór karty przekazania odpadu https://forestodpady.pl/jak-wypelnic-nowy-wzor-karty-ewidencji-odpadow/. Firma Forest zajmuje się takimi usługami od lat, mają liczne grono zadowolonych klientów, korzystne ceny i wykwalifikowanych pracowników.

Zgłoś nadużycie #58 4 marca 2020, 0:01

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Podstawa to dobra ekipa budowlana, działka i projekt np. z https://www.mgprojekt.com.pl/parterowy My to wszystko już mamy załatwione i czekamy na urzędowe formalności. Gdy już wszystko będzie skompletowane będziemy budować.

Zgłoś nadużycie #59 9 kwietnia 2020, 11:50

alinaer avatar Posty: 35 Podziękowania: 0
Na pewno trzeba pamiętać o sprzęcie :) . My jak się budowaliśmy to wszystko mieliśmy załatwione, a sprzęt wypadł nam z głowy, dobrze, że udało nam się jednak szybko go załatwić z firmy http://www.kbi.biz.pl/wynajem-sprzetu/ KBI Słojkowscy ze Stargardu. Wynajem był opłacalny, bo bez problemu dobraliśmy terminy, sprzęt maja w pełni sprawny i do tego mają świetne ceny, naprawdę mogę ich polecić.

Zgłoś nadużycie #60 18 kwietnia 2020, 15:08

duane.morissette avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Plac budowlany powinien być odpowiednio ogrodzony i zabezpieczony. Można zdecydować się na ogrodzenie z blachy https://www.sonto.pl/ogrodzenia-budowlane-tymczasowe/ogrodzenie-tymczasowe-z-bla..., które szybko się montuje, a jednocześnie jest znacznie trwalsze i trudniejsze do sforsowania niż zwykła siatka.