Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Obolałe nogi

Zgłoś nadużycie #31 15 października 2018, 21:47

sabrene avatar Posty: 230 Podziękowania: 0
Przez cały swoje życie zmagam się z problemami sercowymi. Jest to dość skomplikowany i zawiły temat, a jeżeli chcesz go poszerzyć i dowiedzieć się jakichś konkretnych informacji, to wejdź na portal https://www.serce.info.pl/objawy-zawalu-serca-a-nerwica/

Zgłoś nadużycie #32 17 października 2018, 9:33

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
W moim przypadku bardzo skuteczne okazały się porady z portalu https://www.hemoroidy24.pl/cena-czopkow-na-hemoroidy-ile-zaplacisz-za-pozbycie-s... - zostało tam ukazanych wiele niekonwencjonalnych metod, które mogą pomóc uporać się z Twoim problemem.

Zgłoś nadużycie #33 17 października 2018, 12:45

olkawwqa avatar Posty: 290 Podziękowania: 0
Na różne rodzaje bólu sprawdza się żel magnezowy lub np. płatki magnezowe. Na stronie http://zechsal.pl/ można znaleźć te produkty z bardzo naturalnym składem, więc nie ma czego się obawiać, jeśli chodzi o stosowanie. Może spróbuj sobie kupić ten żel i zobaczyć, czy zadziała na Twoje obolałe nogi. Ja jestem zdania, że tak, bo coraz więcej pozytywnych opinii słyszę na temat tego żelu.

Zgłoś nadużycie #34 2 lutego 2019, 2:40

emilka8767 avatar Posty: 367 Podziękowania: 0
A jakieś dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o ból pięt podczas chodzenia? Widziałam w sieci, że diagnozy są bardzo różne, ale wiadomo, że to dopiero lekarz albo fizjoterapeuta może stwierdzić. Chciałabym też zapytać, co sądzicie o zabiegach falą uderzeniową, bo widziałam tutaj https://fala-uderzeniowa.warszawa.pl/ taką możliwość na ból pięt.

Zgłoś nadużycie #35 28 kwietnia 2019, 15:20

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Ja od jakiegoś czasu miałam dość silne bóle mięśni nóg i kurcze w rękach. Niestety wychodzą lata ciężkiej pracy i teraz po 40stce mi doskwierają. Niestety pracowałam bardzo długo ficzynie. Ostatnio szukałam w internecie przyczyny bólu, ponieważ mój lekarz rodzinny jest na urlopie i chciałam sobie sama pomóc. Na https://bol-stawow.pl/bole-miesni-rak-i-nog/ poczytałam trochę o tym i tylko potwierdziło się to o podejrzałam. Kupiłam sobie maść Motion Free i przechodzi ból jak nią smaruję. Jest to dla mnie duża ulga, ponieważ ból sprawiał, że nie mogłam normalnie funkcjonować.

Zgłoś nadużycie #36 1 lipca 2019, 0:33

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Idealne wyrzeźbienie ciała jest z reguł ciężkie i zwykle trzeba czekać na to latami. Można również pójść drogą na skróty i wybrać jakąś interesującą ofertę klinik urody, które dostępne są na https://klinikiurody.com.pl/

Zgłoś nadużycie #37 13 sierpnia 2019, 19:09

arenata avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
a polecma wkładki magnetyczne do butów http://www.acupremax.com/ - niesamowita ulga!

Zgłoś nadużycie #38 6 listopada 2019, 15:03

jjusti18 avatar Posty: 356 Podziękowania: 0
A może macie problemy z żylakami? Jeżeli wasze nogi są obolałe i zmęczone, mają obrzęki to może być to... Ja na waszym miejscu wypróbowałabym pończochy przewżylakowe https://kompresyjni.pl/pl/35-ponczochy-przeciwzylakowe . Ponoć mają być bardzo dobre i niwelują właśnie tego typu objawy, które wcześniej wymieniłam.

Zgłoś nadużycie #39 16 listopada 2019, 17:44

Moniqa avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
A słyszeliście o wkładkach magnetycznych promagnetin? Podobno mają super wpływ na zdrowie... tutaj macie wszystko wytłumaczone: https://euphorer.com/pl/promagnetin Dajcie znać czy stosowaliście