Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Obsługa prawna firmy

Zgłoś nadużycie #21 9 lutego 2019, 19:18

domownikja avatar Posty: 164 Podziękowania: 1
na pewno bardzo przydatny okaże sie ten poradnik https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/pobierz/umowy Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które z pewnością Ci sie bardzo spodobają.I co ważne te oferty będą bardzo przydatne w prowadzeniu działalności.

Zgłoś nadużycie #22 23 lutego 2019, 12:24

aszka avatar Posty: 507 Podziękowania: 0
A tutaj http://www.migas-adwokat.pl/zakres_dzialalnosci.php już sprawdzaliście? Obsługa prawna w Krakowie oferowana jest przez wiele kancelarii. Jeśli interesuje was tylko jedna dziedzina prawa lub kilka konkretnych, to warto zawsze sprawdzić czy faktycznie prawnik zajmuje się takimi sprawami.

Zgłoś nadużycie #23 16 marca 2019, 19:05

weronika97 avatar Posty: 227 Podziękowania: 0
W sprawach takich skontaktuj się z me. Cejrowskim, ma kancelarię w Tczewie, jedna z bardziej cenionych i doświadczonych w Trójmieście. Wiele trudnych spraw prowadził, z wieloma sukcesami.

Zgłoś nadużycie #24 18 marca 2019, 10:08

Wisniewski avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Jeżeli posiadacie firmę, to ważne jest posiadanie kancelarii restrukturyzacyjnej, która pomoże wam w razie problemów finansowych. Znalazłem jedna dobrą na http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restrukturyzacyjne/.

Zgłoś nadużycie #25 21 marca 2019, 20:24

martusiann avatar Posty: 169 Podziękowania: 0
weronika97 napisał(a):
W sprawach takich skontaktuj się z me. Cejrowskim, ma kancelarię w Tczewie, jedna z bardziej cenionych i doświadczonych w Trójmieście. Wiele trudnych spraw prowadził, z wieloma sukcesami.

Znajdziecie namiary na stronie, ale tez na Facebooku kancelarii Cejrowski można wstępnie dowiedzieć się o swoja sprawę.

Zgłoś nadużycie #26 22 marca 2019, 0:54

retrecg retrecg awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Nigdy nic nie słyszałem na ich temat. Nie wiem jak to wygląda w praktyce.

Zgłoś nadużycie #27 19 kwietnia 2019, 17:17

bierendaa avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Kancelarie prawne, adwokackie tu na pewno pomogą. Takie firmy jak http://adwokat-nawojski.pl świadczą usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla biznesowych więc spokojnie możecie do tej firmy się zgłosić. Zapoznajcie się tej stronie z dokładną ich ofertą.

Zgłoś nadużycie #28 12 czerwca 2019, 18:29

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Ja polecam kancelarię adwokacka http://adwokatprzymuszala.pl/ , która zajmuje się zarówno stałą obsługą firm, jak i sporadycznym doradztwem dla firm (ale także dla osób prywatnych). Bardzo profesjonalny adwokat z dużą wiedzą i bardzo zaangażowany w każdą sprawę. Widać, że zależy mu na kliencie i nie traktuje nikogo rutynowo, tylko podchodzi do każdej sprawy indywidualnie.

Zgłoś nadużycie #29 17 czerwca 2019, 12:25

magdate avatar Posty: 12 Podziękowania: 0
Ja mogę Ci szczerze polecić tę kancelarię: https://adwokat-majowska.pl/uslugi-prawne/prawo-pracy Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza prawna i kompleksowa obsługa klienta. Zdecydowanie warto się skonsultować, jeśli mamy problem z zakresu prawa pracy.

Zgłoś nadużycie #30 21 czerwca 2019, 9:38

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
W mojej mniejszej firmie raczej nie potrzebujemy kogoś na stałe. Jeżeli mamy jakieś problemy to mamy już sprawdzonego prawnika od takiej doraźnej pomocy. Jednak w niektórych firmach jest taka potrzebna na stałe. Zajrzyjcie sobie dlatego też na stronkę https://radcaprawny-trojmiasto.pl/podatki-marynarskie/ Widziałam, że w tej kancelarii także proponują pomoc dla klienta biznesowego.