Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Obsługa prawna firmy

Zgłoś nadużycie #31 25 czerwca 2019, 13:05

Margolcia avatar Posty: 10 Podziękowania: 0
W każdej firmie,bez względu na ilość zatrudnianych pracowników powinien zatrudniony być adwokat,który będzie czuwał nad prawną stroną działalności firmy. Adwokat Monika Soszka, to sprawdzony adwokat,rzetelny i uczciwy,zajmujący się prawem pracy od wielu lat z wielkimi sukcesami.Warto odwiedzić stronę jej kancelarii https://www.adwokat-soszka.pl/
i dowiedzieć się więcej o zakresie jej działalności.

Zgłoś nadużycie #32 30 czerwca 2019, 10:56

niso1234 avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
Witam was. Przydarzyła mi się ostatnio niezbyt przyjemna sprawa i szukam adwokata. Chciałbym się zapytać, czy znacie moze kogoś sprawdzonego na terenie Katowic? Bo niedawno się tutaj przeprowadziłem, a nie znam się za dobrze na tym mieście. Swoja drogą to tutaj znalazłem jedną propozycję https://adwokat-prawnik-24.pl/index.php/2019/06/12/spadek-najwazniejsze-informac... ale nie wiem co o niej sądzić. Czy ktoś może coś rzec na temat tego adwokata? Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Zgłoś nadużycie #33 11 lipca 2019, 9:51

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Będziecie stawiać na stałą pomoc? Może nie będzie to konieczne. Wiele firm po prostu korzysta z danej usługi prawnej kiedy jest to potrzebne ;) Jeżeli rejestrujecie nowe działalności, wprowadzacie jakieś zmiany w spółkach, to oferta od https://krsdlafirm.pl/sklep/ może was zainteresować. Proponują tu własnie kompleksową obsługę prawną spółek, sprawa z takimi formami działalności jest troszkę bardziej skomplikowana.

Zgłoś nadużycie #34 12 lipca 2019, 12:55

animala avatar Posty: 181 Podziękowania: 0
Obsługa prawna firmy przydaje się w wielu branżach. Jakie usługi w jej ramach mogą świadczyć prawnicy? Tego dowiecie się z tego poradnika: http://frappe.pl/jakie-uslugi-oferuja-adwokaci-w-ramach-obslugi-prawnej-dla-firm... . Sprawdźcie, co adwokaci oferują przedsiębiorcom.

Zgłoś nadużycie #35 28 lipca 2019, 22:06

aszka avatar Posty: 507 Podziękowania: 0
Znam tylko jedną kancelarię, która zajmuje się obsługą prawną firm, bo tylko z jedną współpracujemy. Nazywa się Klisz i Wspólnicy. Bardzo fajni, kompetentni ludzi z pozytywnym podejściem. Dla nich słowa "nie da się" nie istnieją. Zawsze znajdą jakieś wyjście z sytuacji. Kancelaria znajduje się we Wrocławiu.

Zgłoś nadużycie #36 31 lipca 2019, 13:51

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
W niektórych firmach bardzo przydaje sie pomoc doświadczonego adwokata. Jesli potrzebujecie wsparcia w problemach z pracownikami (lub pracodawcą) to zwróćcie się po pomoc do kancelarii mecenas Soszki https://www.adwokat-soszka.pl/ . Tu możecie liczyć a bardzo profesjonalne podejście i pomoc w rozwiązaniu problemu. Pani mecenas do każdej sprawy podchodzi indywidualnie co gwarantuje dopasowanie najlepszego rozwiązania.

Zgłoś nadużycie #37 13 sierpnia 2019, 21:32

Artetas avatar Posty: 100 Podziękowania: 0
Wiele kancelarii adwokackich świadczy swoje usługi zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla firm. Na taką opcje możecie liczyć także w http://adwokat-nawojski.pl Jeżeli szukacie kompleksowej pomocy prawnej to zgłoście się do Pana Przemysława Nawojskiego.

Zgłoś nadużycie #38 19 sierpnia 2019, 10:55

Asiczek avatar Posty: 470 Podziękowania: 2
Obsługą prawną firmy zajmuje się ta Kancelaria: https://www.kancelariakrs.pl/obsluga-prawna-firm-na-czym-polega-jakie-dzialania-... . Na jej stronie można poczytać, na czym to w ogóle polega i jakie działania obejmuje usługa.

Zgłoś nadużycie #39 22 sierpnia 2019, 22:54

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
Jeśli szukacie naprawdę dobrego adwokata od prawa administracyjnego to polecam kancelarie pani Magdaleny Adamczewskiej - http://www.adamczewska.com.pl/ . Prawdziwa profesjonalistka, z ogromną wiedzą i doświadczeniem Prawo administracyjne to jej specjalność. Udziela w tym zakresie porad i konsultacji oraz sporządza opinie prawne. Poza tym zajmuje się także prawem leśnym i łowieckim. Jest również mediatorem wpisanym na liste stałych mediatorów.

Zgłoś nadużycie #40 30 sierpnia 2019, 16:21

yanki avatar Posty: 182 Podziękowania: 0
A co powiecie na kancelarię radcy prawnego https://tatianaparma.pl/ ? Zajmują się sprawami klientów biznesowych, mają ogromne doświadczenie i w pełni angażują się w każdą sprawę.