Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Obsługa prawna firmy

Zgłoś nadużycie #41 11 października 2019, 11:00

Natalia_BoaVista avatar Posty: 310 Podziękowania: 1
Taka obsługa prawna to dla firmy naprawdę duże udogodnienie. Co jak co, ale porządek i ład w dokumentach musi być, a ich zgodność z prawem to wręcz kwestia kluczowa. Dlatego sięgnąć do takich źródeł jak http://trivo.pl/obsluga-prawna-firmy-czy-warto/ by dowiedzieć się, dlaczego warto z niej skorzystać oraz ile płynie z tego pozytywów.

Zgłoś nadużycie #42 14 października 2019, 17:33

Michal221 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Z własną firma jest o tyle dobrze że sam dla siebie jesteś szefem i nie musisz robić czegoś co ktoś Ci karze. Niestety musisz myśleć o wszytskim czego potrzebuje firma np o zabezpieczeniu sie od strony prawnej. Ja zdecydoałem się na radcę prawnego którego znalazłem na stronie https://tatianaparma.pl/kompetencje/ochrona-zarzadu// jestem bardzo z niego zadowolony i wam też polecam zdecydowanie się na takie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #43 29 października 2019, 0:12

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
W zakresie obsługi prawnej firmy sprawdzi się adwokat z Suwałk Paweł Świetlicki https://www.adwokatswietlicki.pl/ 100 % specjalista, człowiek z którym się dobrze współpracuje i na którym można polegać. My jesteśmy w pełni zadowoleni z usług tego prawnika.

Zgłoś nadużycie #44 12 listopada 2019, 18:37

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Taka obsługa prawna firmy jest chyba obecnie potrzebna. Jest tak dużo niewiadomych w naszym, prawie że doświadczenie i wiedza jest niezbędna. A niewiedza kosztowna. Np. obecnie jest RODO i wszystko, co z nim związane jest bardzo ważne. Np. https://krpj.pl/ maja ponad 30 letnie doświadczenie prawne i z tego co widza pomagają w dostosowaniu firmy do wymogów ochrony danych osobowych.

Zgłoś nadużycie #45 14 listopada 2019, 18:20

Michal221 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
Z własną firma jest o tyle dobrze że sam dla siebie jesteś szefem i nie musisz robić czegoś co ktoś Ci karze. Niestety musisz myśleć o wszytskim czego potrzebuje firma np o zabezpieczeniu sie od strony prawnej. Ja zdecydoałem się na radcę prawnego którego znalazłem na stronie https://kancelariawonama.pl jestem bardzo z niego zadowolony i wam też polecam zdecydowanie się na takie rozwiązanie.

Zgłoś nadużycie #46 4 grudnia 2019, 5:50

Miko avatar Posty: 52 Podziękowania: 0
U nas w firmie problem pomocy prawnej jest rozwiązany w ten sposób, że mamy podpisaną umowę na współpracę stałą z kancelarią adwokacką Karol Bryś z Bydgoszczy - https://www.adwokatwbydgoszczy.com.pl/ . Wcześniej, gdy firma dopiero się rozwijała, korzystaliśmy doraźnie z pomocy, wtedy gdy wynikł jakiś problem, lub mieliśmy kłopot z napisaniem umowy lub jej analizą. Teraz dzięki stałej umowie, mamy cały czas dostęp do pomocy rzetelnego adwokata, który wspiera rozwój naszej firmy i dba o nasze interesy.

Zgłoś nadużycie #47 6 grudnia 2019, 12:58

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
nasza firma korzystała ostatnio z pomocy kancelarii GESSEL i oni prawo gospodarcze i handlowe to mają w małym paluszku. Nam akurat pomagali, kiedy sądziliśmy się z kontrahentem o nieprawidłowe oświadczenia. Muszę przyznać, że prawnik, który zajmował się naszą spraw tak pokierował sprawę, że tamci to nie mieli żadnych szans. Także jeśli chodzi o sprawy firmy to tylko GESSEL.

Zgłoś nadużycie #48 19 grudnia 2019, 22:09

rabatka rabatka awatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Kancelaria Wojas Pawlak. Są naprawdę skuteczni w dochodzeniu należności oraz świetnie radzą sobie z obsługą firmy. Dzięki nim udało mi się o mały włos uniknąć niewypłacalności przez nieuczciwych zleceniodawców. Polecam więc z czystym sumieniem.

Zgłoś nadużycie #49 6 lutego 2020, 12:05

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Do obsługi prawnej firmy polecam kancelarię adwokacką dr Kingi Karsten z Krakowa https://www.karsten.pl/strona.php. Pani adwokat ma doświadczenie, jest bardzo pomocna i za każdym razem, gdy się do niej zgłaszałam z jakąś sprawą potrafiła znaleźć logiczne i najmniej problemowe wyjście z danej sytuacji, bardzo polecam.

Zgłoś nadużycie #50 2 marca 2020, 12:46

kamil97 avatar Posty: 2 Podziękowania: 0
U mnie w gniewie kancelaria zajmuje się obsługą prawna firm https://adwokatkamil.chost.pl/obsluga-prawna-firm i to nawet zdalnie