Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Obsługa prawna firmy

Zgłoś nadużycie #61 25 kwietnia 2020, 7:50

neska avatar Posty: 145 Podziękowania: 0
Obecnie, w takim a nie innym świecie, wiele firm potrzebuje konkretnej obsługi prawnej. Kryzys w Polsce nie pozwala na racjonalne myślenie właścicieli firm. Dlatego proponuje zapytać o radę w Kancelarii Sobczak Maciejewska. Pamiętajcie, że jest wiele kruczków prawnych, które pozwolą wam na odbudowanie swojej działalności.

Zgłoś nadużycie #62 28 kwietnia 2020, 8:29

anila avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Ja nie wyrażam sobie, żeby teraz zostać bez opieki prawnej. Faktycznie czasy obecnie mamy ciężkie i właśnie pomoc Kancelarii Adwokackiej - adwokata Wojciecha Romalskiego w Żyrardowie https://www.adwokat-zyrardow.pl/ pozwala nam przetrwać. Bardzo go polecam, w większości on pomaga osobiście, jest bardzo profesjonalny i zna się na prawie, tak rzetelnego człowieka rzadko kiedy można spotkać.

Zgłoś nadużycie #63 28 kwietnia 2020, 8:35

firt avatar Posty: 40 Podziękowania: 0
Macie racje, bez obsług prawnej teraz byłoby ciężko. My korzystamy z usług Kancelarii Prawnej Krzysztof Bilski i Wspólnicy w Krakowie https://kancelaria-prawna-krakow.eu/klient-biznesowy/obsluga-podmiotow-korporacy... w zasadzie już od początku naszej działalności, bo to oni nam pomogli w założeniu firmy i później w jej utrzymaniu. Są naprawdę niezawodni i kompetentni, warto wybrać właśnie ich, zdecydowanie polecam.

Zgłoś nadużycie #64 1 maja 2020, 20:59

jarmina18 avatar Posty: 24 Podziękowania: 0
Fakt jak prowadzimy własny biznes to pomoc prawna jest niezbędna. Sama korzystam z pomocy kancelarii Ożóg Tomczykowski ,są świetni w sprawach spółek i firm. Zajmują się moimi sprawami podatkowymi i prawnymi.

Zgłoś nadużycie #65 18 czerwca 2020, 16:18

Wiki22 avatar Posty: 166 Podziękowania: 0
A jak się rozliczałaś? Bo z tego, co piszą na http://przyjaznyprawnik.pl/obsluga-prawna-firm-jak-rozliczac-sie-za-pomoc-prawna... wnioskuję, że można to zrobić na kilka sposobów.

Zgłoś nadużycie #66 3 grudnia 2020, 19:19

Szrutka avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Sytuacje są różne, warto czasem udać się do adwokata po pomoc prawną. Szczególnie tu może interesować was pomoc przy windykacji. Firma http://sterrn.pl powinna świetnie się tu sprawdzić.