Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ochrona domu - smart home

Zgłoś nadużycie #1 30 maja 2019, 12:35

halinaolszewska96 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Jak sobie radzicie z ochroną i monitoringiem Waszych posiadłości? Nie wiem jak mam sobie poradzić z niechcianymi gośćmi na moim podwórku. Długo się zastanawiałem nad tym problemem, aż w końcu wybrałem po opiniach w sieci produkt ze strony: https://sklep.bezpiecznarodzina.pl/zestaw-smart-home-safe

Zgłoś nadużycie #2 31 października 2019, 16:12

wowin avatar Posty: 176 Podziękowania: 0
My też mamy chroniony dom, korzystaliśmy z kolei z warszawskiej firmy ochroniarskiej GOT https://ochrona-got.pl/ochrona-elektroniczna i bardzo jesteśmy zadowoleni z wyboru. Firma jest bardzo solidna i rzetelna, można na nich polegać.

Zgłoś nadużycie #3 14 stycznia 2020, 0:15

smillo avatar Posty: 43 Podziękowania: 0
U nas musieliśmy wynająć firmę do ochrony, która nam zamontowała cały sprzęt i prowadzi monitoring. No niestety, takie uroki pracy i domu w jednym budynku, ale wcale nie jest źle. O nasze bezpieczeństwo dba agencja OCHRONA GOT https://ochrona-got.pl/ i jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pracy. Powstrzymali już kilka włamań i jesteśmy im za to ogromnie wdzięczni, polecam.

Zgłoś nadużycie #4 14 stycznia 2020, 9:59

huel.nova avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
W każdym domu powinnyśmy się zatroszczyć o odpowiednie systemy bezpieczeństwa gwarantujące ochronę.

Zgłoś nadużycie #5 19 lutego 2020, 10:47

karyt avatar Posty: 156 Podziękowania: 0
Wiesz co zerknij sobie tu https://24a-z.pl/zagluszacze-jammery-c-37.html masz tam cały sprzęt który może CI się przydać jeżeli chcesz ochronić dom siebie czy rodzinę.
Jest tam naprawdę całkiem duży wybór i myślę, że każdy znajdzie coś czego potrzebuje. A takie rzeczy warto kupować w sieci bo raz że jest większy wybór a dwa, że ceny są też atrakcyjniejsze.