Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ochrona przed wirusem

Zgłoś nadużycie #11 16 kwietnia 2020, 16:50

bate avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
No od dzisiaj już trzeba mieć maseczki, my się na szczęście wcześniej zaopatrzyliśmy. Codziennie wychodzimy do pracy, więc maseczek mamy cały zapas. Oczywiście mamy bawełniane, bo takie sa bardziej wydajne i na dłuższą metę się bardziej opłacają. Uszycie ich (30 sztuk) zleciliśmy ​Saloniku Krawieckiemu Szyk, który oferuje profesjonalne usługi krawieckie w Katowicach http://salonikkrawieckikatowice.pl/. Maseczki są świetne, mają miejsce na filtr i są bardzo porządnie uszyte, polecam.

Zgłoś nadużycie #12 27 kwietnia 2020, 15:15

dzer avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Teraz to trzeba na siebie uważać. My prowadzimy sklep i oprócz płynów dezynfekujących, rękawiczek i maseczek zainstalowaliśmy również osłony antywirusowe z plexi, które są bardzo skuteczne. Dzięki nim kasjerzy nie mają bezpośredniego kontaktu z klientem, co jest bardzo ważne. Osłony wykonała nam na zamówienie firma Aplex z Rzgowa https://www.aplex-sc.pl/oferta/produkty-na-zamowienie i mogę ich śmiało polecić. Już wcześniej korzystaliśmy z ich stojaków z plexi i bardzo dobrze nam się one sprawdzały, więc wiedzieliśmy, że mają dobre jakościowo produkty, a do tego w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zgłoś nadużycie #13 27 kwietnia 2020, 19:38

kaden47 kaden47 awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
NIE WYCHODZIĆ Z DOMU GDY NIE JEST TO KONIECZNE!

Zgłoś nadużycie #14 29 kwietnia 2020, 11:08

kuba334 avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Można uszyć maseczki samodzielnie. Jest wiele dostępnych instrukcji krok po kroku. Szkoda tylko, że sporo osób nosi maski w niewłaściwy sposób. Przydałoby się systematyczne dezynfekowanie przestrzeni, chociażby tylko tych miejsc o natężonym ruchu. Na szczęście coraz więcej miast się na to decyduje. Wystarczy odpowiedni sprzęt, wrząca woda i detergent https://promur.pl/dezynfekcja-miasta-i-przestrzeni-publicznej/ A jakie działania podejmuje miasto w Waszych stronach?

Zgłoś nadużycie #15 1 maja 2020, 12:29

adela104 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Bardzo fajny artykuł znajduje się tu https://zagojeni.pl/czy-wiesz-ze/koronawirus-covid-19-zalecenia-chirurgow/ . Na razie będziemy żyli z tym wirusem, dlatego warto pamiętać o zasadach higieny najczęściej jak się da. Pomocny w tym jest octenisept, aczkolwiek on przyda się Tobie nie tylko w profilaktyce przeciwko temu wirusowi, ale też pomoże w wielu innych sytuacjach.

Zgłoś nadużycie #16 5 maja 2020, 13:51

wirer avatar Posty: 18 Podziękowania: 0
No ja teraz już cały czas szyję maseczki. Najpierw porozdawałam dla rodziny, a w międzyczasie trochę też sprzedałam. Zwykle szyłam inne rzezy, ale teraz już całkowicie poświęciłam się szyciu maseczek. Bardzo dobre 100% bawełniane tkaniny kupuję ze sklepu internetowego VISTYL https://vistyl.pl/47-tkaniny-bawelniane-100-bawelna. Ich materiały są w świetnej cenie, no i prezentują się dobrze, bo jednak chodzimy w nich do pracy, polecam gorąco.

Zgłoś nadużycie #17 7 maja 2020, 11:41

eapl avatar Posty: 7 Podziękowania: 0
My naszym pracownikom zapewniliśmy dodatkowo przyłbice dla ochrony. To teraz chyba już standard. Odpowiednie kupiliśmy z firmy JOKE Odzież medyczna https://odziezmedyczna.joke.pl/pl/p/PRZYLBICE/515. Są w bardzo dobrej cenie, wygodne, faktycznie świetne jakościowo, polecam gorąco.

Zgłoś nadużycie #18 23 maja 2020, 22:22

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Jak zwykle najbardziej nas obroni przed wirusem zdrowy rozsądek! Nie eksponowanie się na publiczne miejsca jak nie trzeba, rękawiczki, częste mycie rąk, maseczka ...

Zgłoś nadużycie #19 5 czerwca 2020, 9:26

martak avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Warto zaopatrzyć się w taką maskę, która ma też dodatkowe właściwości. Mam na myśli maskę antysmogową z wymiennymi filtrami. W sklepie internetowym Dragon Mask znajdziecie bardzo duży wybór takich masek, a także filtry do nich: https://dragonmask.pl/filtry/filtr-dragon-n99-casual-ii-ac-1-pak .

Zgłoś nadużycie #20 13 czerwca 2020, 22:05

Renia33 avatar Posty: 32 Podziękowania: 0
Pomimo, że aktualnie jest coraz mniej ograniczeń, to jednak wolę założyć maseczkę, bo jednak lepie zachować chociażby te podstawowe środki ostrożności, ale teraz, w ciepłe dni maseczka bardzo mi przeszkadzała i znalazłam fajną alternatywę https://www.permanent24.pl/pl/p/Przezroczysta-maska-na-usta%2C-zaslania-usta-i-n... , w tej maseczce oddycha się bez problemu, także w ciepłe dni sprawdza się świetnie.