Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

ochrona ścian

Zgłoś nadużycie #11 23 stycznia 2018, 14:09

albrecht98 avatar Posty: 152 Podziękowania: 0
Dzięki za wszelkie pomysły :) My niestety już po remoncie i szkoda że nie wiedzieliśmy o tych specjalistach od malowania ścian z Katowic, bo malarz, którego wynajęliśmy nie stanął niestety na wysokości zadania :(

Zgłoś nadużycie #12 29 kwietnia 2018, 20:08

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
ja już nie ufam malarzom, bo niektorzy podają się za takich ekspertów a nic nie potrafią :/ a kasa rzecz jasna ucieka. teraz podczas ostatniego remontu z mężem zdecydowaliśmy się sami wymalować i całkiem zgrabnie nam to poszło. wzieliśmy farbę dulux easycare, fajnie się ją nakładało, nie kapała ani nic, kryła też elegancko i zero smug. więc pytanie po co płacić fachowcom?

Zgłoś nadużycie #13 21 listopada 2018, 10:24

franksa avatar Posty: 160 Podziękowania: 0
Jedną z ciekawszych opcji na urządzenie ścian w domu są tego typu https://eurodeco.pl/Panele-scienne-3D-z-PVC-c80 panele ścienne. Sklep z kasetonami dekoracyjnymi proponuje bardzo ciekawe rozwiązania w tym temacie. Nie wiem czy słyszaeliście o panelach PVC na ścianę. Są łatwe w montażu, dosyć tanie, oraz możecie liczyć na różne wzory, w tym nawet panele 3D

Zgłoś nadużycie #14 7 grudnia 2018, 11:50

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Powiem Wam, że u mnie dość dużym problemem jest notorycznie pękająca ściana w salonie. Mimo wielokrotnego szpachlowania co jakiś czas i tak pojawia się brzydka bruzda. W artykule http://malhaus.pl/blog/pekajace-sciany-w-mieszkaniu/ znalazłam kilka sposobów na zamaskowanie pęknięć - chyba wykorzystamy je przy kolejnym remoncie bo może jest szansa skutecznie wyeliminować spękania.