Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oczyszczalnia przy domu

Zgłoś nadużycie #1 26 stycznia 2018, 13:42

Takor avatar Posty: 281 Podziękowania: 0
Przy budowie musimy wybrac co nam sie bedzie bardziej opłacac. My zastanawiamy sie nad przydomową oczyszczalną. Wiem, ze w swojej ofercie ma ją ta firma http://www.czystyzysk.eu/ , to chyba lepsze rozwiązanie niz szambo ?

Zgłoś nadużycie #2 17 maja 2018, 21:13

sylwiaa avatar Posty: 81 Podziękowania: 0
Sprawdźcie sobie firmę http://aquaworld.com.pl/oferta/zbiorniki-z-tworzyw oni wykonują zbiorniki z tworzyw sztucznych do uzdatniania wody i oczyszczania ścieków. Firma ma duże doświadczenie, podejmują się różnego rodzaju zamówień, potrafią doradzić, wykonują też fontanny, baseny wewnętrzne i zewnętrzne.

Zgłoś nadużycie #3 18 czerwca 2018, 17:17

Grardonyth avatar Posty: 339 Podziękowania: 1
Jeśli chcesz zrobić to na własną rękę co według mnie jest bardzo dobrym pomysłem przejrzyj sobie stronę producenta, który dysponuje wieloma zbiornikami chemoodpornymi https://www.amargo.pl/pl. Myślę, że na pewno będzie Ci prościej coś wymyślić z odpowiednimi częściami.

Zgłoś nadużycie #4 17 lipca 2018, 18:56

nosleep avatar Posty: 193 Podziękowania: 1
hmm to zalezy od tego ile macie na to srodkow i jaka jest dzialka, no i ilosc domownikow. W niektorych przypadkach szambo betonowe - jest tansze i latwiejsze w eksploatacji. Jezeli mamy czujnik poziomu szamba - to nie ma co sie martwic o jego przepelnienie. A jaka firma produkuje dobre i szczelne szamba betonowe? - znajomi polecali mi Betonex - tu mozna obejrzec ich oferte: http://betonex.com.pl/

Zgłoś nadużycie #5 24 listopada 2018, 15:03

holeczka avatar Posty: 138 Podziękowania: 0
Te oczyszczalnie to dobre rozwiązanie, też kupiliśmy. Z polecenia brata od tej firmy - https://wiplast.com/ wszystko ok, dużo roboty przy tym nie ma a to też ekonomiczne rozwiazanie