Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Odbiór odpadów komunalnych w Warszawie

Zgłoś nadużycie #1 25 stycznia 2016, 15:46

Zennek944 Zennek944 awatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Cześć. Jestem z Warszawy i mam do wywiezienia odpady komunalne. Czy dalibyście radę polecić mi kto się takimi rzeczami zajmuje? Zastanawiam się np. nad taką ofertą http://wywoznieczystosci.net/oferta Co o tym sądzicie? Z góry dzięki za wszelkie rady :)

Zgłoś nadużycie #2 26 listopada 2016, 15:53

ska78 avatar Posty: 17 Podziękowania: 0
40 lat na rynku jest już HSM Sp. z o.o. z Warszawy. Te k dziesięciolecia to lata doświadczenia i lata tradycji związane z poszukiwaniem i dzieleniem się wiedzą na temat recyclingu. W ofercie spółka ma świetny produkt, który również serwisuje - to belownica czyli rodzaj prasy hydraulicznej pozwalającej na zgniatanie dużych ilości odpadów i papieru. Niezgnieciony papier zajmuje dużo więcej miejsca przez co może być kłopotliwy dla niektórych firm. Belownica opisana została pod adresem http://krajowy.biz/firma,belownicacompl

Zgłoś nadużycie #3 25 listopada 2017, 22:43

natala.domagal avatar Posty: 15 Podziękowania: 1
A wiecie co dalej dzieje sie z odpadami komunalnymi? Jeśli nie to zachęcam do lektury tutaj http://zagospodarowanieodpadowkomunalnych.pl/ . Możecie poczytać o najnowszych technologiach z tej dziedziny. Naprawdę wiele zmieniło sie na plus. Poczytajcie sobie. Mega ciekawy temat.

Zgłoś nadużycie #4 21 czerwca 2018, 17:37

Ramoneska avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Przede wszystkim odpady powinny byc prawidłowo segregowane. Mało ludzi zdaje sobie z tego sprawę i mimo to, że są wydzielone specjalne punkty selektywnej zbiórki odpadów wyposażone w kontenery ładuje śmieci bez segregacji do koszy. U nas spółdzielnia zakupiła niedawno kontener od firmy https://ekombud.pl/ który ma specjalne przegrody i do każdej wkłada się inny rodzaj odpadów i mam nadzieję, że teraz mieszkańcy osiedla będą prawidłowo segregować śmieci.

Zgłoś nadużycie #5 19 września 2018, 10:48

kropa avatar Posty: 277 Podziękowania: 0
Tak, powinny być segregowane.. Mój wuj posiada punk zbiórki odpadów i takimi bloczkami https://betblok.pl/ odgrodził poszczególne rodzaje - bio, tworzywa etc. Dlatego tak ważne jest, aby ludzie już na samym wstępie o tym sortowaniu pamiętali

Zgłoś nadużycie #6 13 lutego 2020, 10:51

Brzozka avatar Posty: 13 Podziękowania: 0
Pamiętam jak jeszcze w podstawówce gdzieś w 2000 roku, podczas jakiegoś konkursu o dbaniu o planetę, dostaliśmy zadanie, które polegało na posegregrowaniu śmieci - byliśmy wtedy zaskoczeni, bo przecież wcześniej nie mieliśmy żadnej lekcji o tym! Jak dobrze, że te czasy już minęły, że rośnie świadomość ekologiczna, że jest dużo materiałów o tym i to przystępnie wykładających sprawę - np. https://gethome.pl/blog/segregacja-smieci-nowe-zasady/. Jeden z moich ulubionych, przystępnym językiem napisanych artykułów.