Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Odmładzanie skóry

Zgłoś nadużycie #1 8 kwietnia 2019, 13:46

koniczyna avatar Posty: 57 Podziękowania: 0
Interesują mnie zabiegi laserem na twarz, bo czytałam że nic lepiej nie odmładza cery. Jestem ciekawa Waszej opinii w tym temacie. Czy to na prawdę działa, czy boli etc.? Mieszkam w Warszawie i tu jest dużo klinik, które mają nowoczesne lasery na stanie typu https://klinikakrajewski.pl/problemy-medyczne/resurfacing-skory/ . Prośba o Waszą poradę!

Zgłoś nadużycie #2 23 maja 2019, 22:24

tigra avatar Posty: 45 Podziękowania: 0
Nawet jeśli działa i nie boli, w pierwszej kolejności lepiej sięgnąć po dobre kosmetyki zamiast płacić kosmiczne pieniądze za zabiegi i poddawać skórę ingerencji chirurga, choćby nawet w zakresie użycia lasera. Ja np. wolę codziennie stosować mocno nawilżający balsam do twarzy i ciała, robię to od lat i wierz mi, regularnie używany kosmetyk potrafi działać cuda. Podsyłam Ci zresztą opis produktu: https://neutrogena.com.pl/product/15 , choć próbowałam też balsamów innych marek, ten okazał się zdecydowanie najlepszy. Nawilża ale nie natłuszcza, migiem się wchłania, pozostawia takie fajne uczucie świeżości i lekkości.