Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Odszkodowanie za wypadek

Zgłoś nadużycie #31 25 stycznia 2020, 22:55

esgo avatar Posty: 28 Podziękowania: 0
Wypadki też zdarzają się w UK. Tak samo jak u nas zazwyczaj jest problem z uzyskaniem odszkodowania. W takich sytuacjach ta firma https://insito-odszkodowania.uk/ może pomóc. Jest to kancelaria odszkodowawcza, która specjalizuje się w takich sprawach. Wynagrodzenie pobierają dopiero wówczas, gdy odzyskają odszkodowanie, co jest bardzo dobre moim zdaniem.

Zgłoś nadużycie #32 26 stycznia 2020, 19:28

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Uzyskanie wysokiego odszkodowania jest ciężkie, faktycznie często jest one zaniżane... Jak mi zależało na wysokim odszkodowaniu z OC sprawcy wypadku, to zgłosiłam się do https://www.kompensja.pl/odszkodowania/z-oc-sprawcy-wypadku/ . I to właśnie Kompensja pomogła mi wywalczyć taką sumę odszkodowania, która wystarczyła na pokrycie wszystkich strat :)

Odszkodowania Kompensja - Kancelaria odszkodowawcza
Podwale Przedmiejskie 32/25 80-824 Gdańsk pomorskie
Email: biuro@kompensja.pl
Tel.: 585008089

Zgłoś nadużycie #33 12 lutego 2020, 12:58

Szrutka avatar Posty: 205 Podziękowania: 0
Trzeba walczyć o swoje to oczywiste :) Tu myślę, że kancelarie adwokackie najlepiej się sprawdzą. Powinniście zerknąć sobie na stronkę http://adwokat-nawojski.pl jeżeli będziecie potrzebować porad prawnych, tu na pewno wam pomogą.

Zgłoś nadużycie #34 3 kwietnia 2020, 20:52

aszka avatar Posty: 331 Podziękowania: 0
Tutaj https://wypadek-w-pracy.uk/ można się sporo dowiedzieć na temat odszkodowania za wypadek w pracy w UK. Wiele osób pracując za granicą nie wie co tak naprawdę im się należy. Trzeba walczyć o swoje pieniądze i przede wszystkim się nie poddawać. Najlepiej skorzystać z pomocy specjalistycznych firm.

Zgłoś nadużycie #35 17 kwietnia 2020, 13:00

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
To ja polecę pana Piotra Kubatka http://www.kubatek.com.pl/, który jest rzeczoznawcą samochodowym i u nas po tym jak mieliśmy wypadek potrzebowaliśmy przeprowadzenia wyceny, doradzenia nam kilku rzeczy i zrobienia kosztorysu. Spisał się doskonale i dzięki niemu wywalczyliśmy faktycznie należną nam kwotę, polecam.

Zgłoś nadużycie #36 17 kwietnia 2020, 13:00

maki avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
To ja polecę pana Piotra Kubatka http://www.kubatek.com.pl/, który jest rzeczoznawcą samochodowym i u nas po tym jak mieliśmy wypadek potrzebowaliśmy przeprowadzenia wyceny, doradzenia nam kilku rzeczy i zrobienia kosztorysu. Spisał się doskonale i dzięki niemu wywalczyliśmy faktycznie należną nam kwotę, polecam.

Zgłoś nadużycie #37 26 kwietnia 2020, 18:53

emilka avatar Posty: 34 Podziękowania: 0
Wypadki niestety chodzą po ludziach a ich skutki bywają często bardzo nie miłe. Do tego ubezpieczyciele często zaniżają wysokość odszkodowania. Na szczęście jest jeszcze poznańska kancelaria eventum, która od lat i do tego z dobrym skutkiem walczy o godziwe odszkodowanie dla swoich klientów. Zawsze starają się uzyskać odszkodowanie najwyższe z możliwych.

Zgłoś nadużycie #38 30 kwietnia 2020, 14:32

skrzatdomowy avatar Posty: 22 Podziękowania: 0
Jeśli szukasz sprawdzonego adwokata, który udzieli ci porady prawnej z zakresu prawa cywilnego (a sprawa o odszkodowanie to tego działu prawa należy), to polecam kancelarię mecenasa Radosława Przymuszały - http://adwokatprzymuszala.pl/ . Prowadzi on praktykę w Zielonej Górze, ale co ważne, szczególnie w obecnej trudnej sytuacji, świadczy także pomoc prawną zdalną (można kontaktować się z nim telefonicznie bądź online). Otrzymasz od niego pełne informację - rzetelną i konkretną, wszystko ci wytłumaczy, wskaże wszystkie możliwości, jakie masz. Jest to profesjonalny, rzetelny i empatyczny prawnik, godny zaufnia.

Zgłoś nadużycie #39 29 czerwca 2020, 10:47

Maciejj avatar Posty: 5 Podziękowania: 0
Dostałeś zaniżone odszkodowanie OC? Nie ma się co przejmować. Jest to standardowa procedura ubezpieczycieli, którzy chcą się wzbogacić na niewiedzy ludzi. Jeśli uważasz, że twoje odszkodowanie jest zaniżone skontaktuj się z firmą odszkodowawczą XPRIME https://www.xprime.pl/. Przeanalizują twój kosztorys i jeżeli uznają, że ubezpieczyciel Cię oszukał dopłacą Ci pieniądze do pełnej kwoty odszkodowania, a oni wytoczą ubezpieczycielowi proces sądowy.