Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Odwiedzacie restauracje?

Zgłoś nadużycie #41 23 kwietnia 2018, 6:14

kulik86 avatar Posty: 77 Podziękowania: 0
hej,
lubię kosztować nowe potrawy dlatego chodzę dość często do restauracji, jednak jak nadchodzi lato to wybieram pikniki ze znajomymi i rodziną. To jest najlepszy pomysł na niedzielny obiad na świeżym powietrzu. Ostatnio trafiłam na świetny kosz piknikowy https://sklep.sokomedica.pl/product-pol-255-Koszyk-piknikowy-z-wikliny-Zestaw-dl... polecam serdecznie dzięki niemu mam wszystkie niezbędne naczynia i sztućce zawsze przy sobie :)

Zgłoś nadużycie #42 25 kwietnia 2018, 9:47

mosek avatar Posty: 104 Podziękowania: 0
Ja raczej zamawiam gotowe jedzenie do domu. Ostatnio przyglądam się portalowi https://glodny.pl/, ponieważ posiada on naprawdę ciekawą ofertę. Jak dla mnie to znacznie wygodniejsze, niż chodzenie do restauracji.

Zgłoś nadużycie #43 17 maja 2018, 21:27

Grardonyth avatar Posty: 151 Podziękowania: 1
Tak i to w sumie bardzo często :) Razem z narzeczoną uwielbiamy chodzić do restauracji. To dla nas też świetna forma spędzania czasu razem. Najczęściej chadzamy do http://staremetropolis.pl/ , bo mają wybitnie pyszną kuchnię włoską! Nasza ulubiona potrawa to pizza, a ich kucharze zdecydowanie wiedzą jak ją zrobić :) Raz próbowaliśmy też dań z grilla i były równie pyszne.

Zgłoś nadużycie #44 14 sierpnia 2018, 20:20

Kirssteen avatar Posty: 25 Podziękowania: 0
Nie powiem myslalam o tym bardzo poważnie. Teraz jednak jestem bliższa otwarcia kawiarni albo i nawet cukierni. Coraz lepiej idzie mi pieczenie ciast i tortów. Mam nawet specjalne dekoracje i akcesoria cukiernicze od https://www.sklep.savpol.pl/styl-angielski/ Wszystko na bardzo wysokim poziomie oczywiście :)

Zgłoś nadużycie #45 12 września 2018, 11:55

Emilka1 avatar Posty: 9 Podziękowania: 0
Bardzo często jadam w restauracjach, szczególnie w jednej ulubionej. Kocham frykasy kuchni Bubbles Bar w Warszawie. Zwłaszcza ich lunche przypadły mi bardzo do gustu. Dziś muszę wyskoczyć na makaron z sosem bolognese i tortillę z warzywami i serem. Codziennie serwują coś innego, ale zawsze same pyszności.