Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Odwiedzacie restauracje?

Zgłoś nadużycie #71 23 marca 2020, 17:24

eurydyka avatar Posty: 102 Podziękowania: 0
Najlepsze lody, ciasta i torty na Śląsku będziecie mieć w cukiernio-lodziarni Klapec https://www.klapec.pl/ z Gliwic. Wszystko tam jest pycha, jestem uzależniona od ich słodkości :) No i mają lody rzemieślnicze, to jakość zupełnie inna niż lody z większości lodziarni.

Zgłoś nadużycie #72 24 marca 2020, 18:26

Arkadiusz1 avatar Posty: 173 Podziękowania: 1
Nad czym się tu zastanawiać? Przecież dzisiaj jesteście w stanie znaleźć w Polsce takie restauracje, jakie tylko chcecie. Ja mogę Wam podpowiedzieć, że na pewno warto zajrzeć do https://megabelzyce.pl/pl i samemu przekonać się o tym, jakie daje Wam to możliwości. Czuję, że powinniście lepiej poznać ten temat już teraz.

Zgłoś nadużycie #73 26 marca 2020, 22:52

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Odwiedzam i to bardzo często :D Ostatnio to nawet myślę, że trochę za często... No ale czasem naprawdę ciężko się powstrzymać przed zjedzeniem pysznej pizzy, a to właśnie moje ulubione danie. Jeśli chodzi o odwiedzanie restauracji na miejscu, to najczęściej wpadam do https://www.pizzadominium.pl/lokale/torun-c-h-r-plaza . W Dominium mają naprawdę przepyszną pizzę, a do Plazy mam akurat bardzo blisko :) Także jak wpadam po jakieś zakupy to zawsze obowiązkowo zatrzymuję się na pizzę!

Zgłoś nadużycie #74 27 marca 2020, 12:02

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
No jasne, ze odwiedzam :) na co dzień może nie za często ale jak jesteśmy na jakiś wyjazdach to stołujemy się tylko na mieście :) ja mogę dać Wam nawet namiar na super restaurację w Zakopanem - Tarasy Gubałówka https://restauracjepkl.pl/zakopane/restauracja-tarasy-gubalowka/ . Smaczna kuchnia, sympatyczna obsługa, niewygórowane ceny no i piękne widoki na panoramę Tatr :)

Zgłoś nadużycie #75 28 marca 2020, 23:40

tmckenzie tmckenzie awatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Głównie wtedy gdy są jakieś większe akcje promocyjne.

Zgłoś nadużycie #76 30 marca 2020, 15:01

Joanna84 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Ja wole gotowac w domowym zaciszu.

Zgłoś nadużycie #77 7 kwietnia 2020, 9:43

elwwi avatar Posty: 16 Podziękowania: 0
Teraz to trzeba siedzieć w domu, ale z naszej ulubionej restauracji chętnie zamawiamy jedzenie w formie cateringu - Bistro Lemoniada http://lemoniada-bistro.pl/. Ich jedzenie jest przepyszne, wiadomo co ile ma kalorii, a w dodatku ceny maja bardzo atrakcyjne, zdecydowanie polecam.

Zgłoś nadużycie #78 20 kwietnia 2020, 11:33

dzer avatar Posty: 21 Podziękowania: 0
Dokładnie, teraz to nie, ale ogólnie zdarza nam się czasem wychodzić. Obecnie mamy obsesje na punkcie jedzenia domowego od producenta wyrobów garmażeryjnych – AGNES z Pruszkowa pod Warszawą http://agnes.waw.pl/oferta/. Co najmniej 3 razy w tygodniu zamawiamy od nich jedzenie i ono jest przepyszne. Mają genialne pierogi, gołąbki, a nawet teraz dania wegetariańskie, polecam.

Zgłoś nadużycie #79 22 kwietnia 2020, 14:35

ariana avatar Posty: 436 Podziękowania: 0
My bardzo lubimy chodzić do restauracji. Obecnie są one zamknięte ale nie przeszkadza to w zamawianiu dań na wynos. Taką opcję oferuję na przykład restauracja w lublinie https://kuchniaotwarta.com/ .