Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

odzież robocza

Zgłoś nadużycie #1 26 września 2019, 14:55

kaschle avatar Posty: 8 Podziękowania: 0
Założyłam własną firme i potrzebowałam zamówić stroje robocze znalazłam firmę http://atest.net.pl/ i jestem z niej zadowolona. Ubrania są dobre jakościowo, już długo są użytkowane, a nie widać zniszczeń. Pod względem zamówień są na 5 z plusem ponieważ mogłam zamówić kilka sztuk i było moje zamówienie wykonane

Zgłoś nadużycie #2 13 listopada 2019, 5:05

ariana avatar Posty: 423 Podziękowania: 0
Gdybyście potrzebowali większej ilości ubrań czy obuwia roboczego to wiele propozycji można znaleźć w hurtowni odzieży roboczej i artykułów BHP Elan Vital: https://e-bhp24.pl/ . Sama często robię u nich zakupy dla mojej firmy i jestem bardzo zadowolona. Produkty są naprawdę wysokiej jakości.

Zgłoś nadużycie #3 25 listopada 2019, 0:24

makakk avatar Posty: 139 Podziękowania: 0
Wysokiej klasy odzież roboczą, porządnie uszytą i wytrzymałą kupicie w http://amw.biz.pl/ Szyją równiez odzież na miarę i wykonują nadruki na ubrania. Mają też w ofercie takie rzeczy jak znaki ostrzegawcze, apteczki czy gaśnice i sprzęt przeciwpożarowy. Firma ma korzystne ceny i szybko realizuje zamówienia, dlatego zdecydowanie warto sobie ich sprawdzić.

Zgłoś nadużycie #4 22 stycznia 2020, 1:12

wowin avatar Posty: 238 Podziękowania: 0
dobrze że teraz jest spory wybór w tym względzie

Zgłoś nadużycie #5 28 stycznia 2020, 14:42

merle.cremin avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Właśnie przeglądam rękawice do przemysłu spożywczego https://rekawiceochronne.pl/pl/, żeby skompletować wszystkie elementy odzieży roboczej dla pracowników. Warto pamiętać, że takie rękawice zapewniają komfort pracy, ale co ważniejsze zwiększają higienę na danym stanowisku, zwłaszcza w przypadku bezpośredniego kontaktu z produktami spożywczymi.

Zgłoś nadużycie #6 18 marca 2020, 15:33

strong avatar Posty: 36 Podziękowania: 0
Odzież ochronna to podstawa. Niektórzy pracodawcy niestety wciąż nie przywiązują do tego wagi a to bardzo ważne nie tylko z punktu widzenia przepisów BHP ale zwyczajnie ze względu na zdrowie pracowników. Mój mąż niestety ma takiego pracodawcę więc sam musi kupować odzież do pracy. Większość zakupów robi w sklepie: https://sektorbhp.pl/pl/c/Ochrona-drog-oddechowych/51 Co sądzicie o asortymencie tego miejsca?

Zgłoś nadużycie #7 29 maja 2020, 15:07

Pokrzywa avatar Posty: 198 Podziękowania: 0
Właśnie nie potrafię zrozumieć pracodawców, którzy nie przywiązują wagi do kupowania odzieży ochronnej i roboczej. Przecież to bardzo istotny element bezpieczeństwa i higieny pracy. Gdybyście szukali hurtowni bhp proponuję Optima BHP https://www.optimumbhp.pl/Buty-Solid-Gear-c2579 . Wystarczy spojrzeć na te buty, by wiedzieć, że mają tu produkty najwyższej jakości.