Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oferty pracy, zlecenia, ogłoszenia

Zgłoś nadużycie #11 12 sierpnia 2018, 11:34

nellon avatar Posty: 356 Podziękowania: 2
Wydaje mi się, że w pewnym sensie pomóc może Ci blog http://www.7dak.pl/ekwiwalent-za-urlop-wypoczynkowy/ ja na nim bardzo często szukam informacji odnoście pracy i zarobków

Zgłoś nadużycie #12 15 sierpnia 2018, 19:42

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Kiedy chcę dowiedzieć się czegoś co jest związane z zarabianiem pieniędzy, to zwykle po prostu wchodzę na portal http://blogbiszopa.pl/praca-dorywcza-w-domu/ sporo tam informacji na temat pracy, ale również przyszłościowych kierunków studiów.

Zgłoś nadużycie #13 23 sierpnia 2018, 22:01

helercz avatar Posty: 361 Podziękowania: 0
Wiele cenny rzeczy dowiesz się przeglądając tematyczne blogi. Na http://www.menis.pl/informatyka-warszawa/ nieustannie pojawiają się jakieś wskazówki, które potrafią doprowadzić do zarobienia nie małych pieniędzy.

Zgłoś nadużycie #14 24 sierpnia 2018, 10:58

serenada avatar Posty: 368 Podziękowania: 0
Ja znam taki lokalny portal ogłoszeniowy dla mieszkańców Bydgoszczy i okolic - https://dlabydgoszczy.pl/ , gdzie są również publikowane ogłoszenia o pracę. Dosyć praktyczny serwis, a jeśli ktoś mieszka na terenie tego miasta, to powinien skorzystać. Ciągle coś nowego się pojawia i sami też możemy wrzucać ogłoszenia.

Zgłoś nadużycie #15 25 października 2018, 20:34

mpire avatar Posty: 488 Podziękowania: 1
Sprawdźcie https://ogloszenia.taelo.pl/ jeśli szukacie fachowca. W szybki sposób możecie otrzymać oferty od wielu profesjonalistów, jeśli dodacie darmowe ogłoszenie. Portal działa bardzo szybko, jest prosty i przyjazny oraz co najważniejsze można oceniać wykonane zadanie. Wiele osób go chwali.

Zgłoś nadużycie #16 26 października 2018, 21:50

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
A co myślicie o pracownikach z Ukrainy? Jakiś czas temu zdecydowałem się, że z pomocą agencji będę poszukiwał pracowników właśnie tej narodowości. Na stronie: https://pl.gigroup.com/pracodawcy/pracownicy-z-ukrainy/ znalazłem sporo szczegółów na ten temat przy okazji podejmując współpracę z tą firmą zewnętrzną.Pomogli mi między innymi przygotować wszystko odnośnie rekrutacji i administracji.

Zgłoś nadużycie #17 27 października 2018, 16:53

Millenials avatar Posty: 85 Podziękowania: 0
Też pracujemy z agencją work room na zasadzie zlecen aoutsourcingowych. Tak jest o wiele łatwiej. Oni nam szukaja pracownikow pod konkretne oczekiwania na konkretne stanowisko i w sumie przejeli tez od nas wszystkie formalnosci zwiazane z zatrudnieniem.

Zgłoś nadużycie #18 23 listopada 2018, 9:12

gispi avatar Posty: 270 Podziękowania: 0
Znalezienie dobrze płatnej pracy nie jest wcale czymś skomplikowanym. Trzeba jedynie spełniać kilka warunków, które zostały opisane na http://www.contador.pl/znalezc-prace-bez-wyksztalcenia/

Zgłoś nadużycie #19 10 lutego 2019, 18:54

sylwiaa avatar Posty: 91 Podziękowania: 0
Jakby ktoś z Was był zainteresowany tematem pracy, zatrudnienia na umowę, prawem pracy, zakładaniem działalności itp. serwis https://poradnikpracownika.pl będzie dobrym źródłem informacji. Można znaleźć tam nie tylko porady dla pracowników na etacie, ale również dla osób, które decydują się na założenie własnej firmy.

Zgłoś nadużycie #20 22 lutego 2019, 21:39

nosleep avatar Posty: 239 Podziękowania: 2
Warto szukać pracy za granica.Jesli jestescie zainteresowani praca jako opiekun osób starszych to polecam jechac przez firmę https://promedica24.com.pl/ . Oni zalatwiaja wszystkei formalnosci zwiazane z wyjazdem. Ja w tym roku pojade 3 raz do niemiec z nnimi. Przez pol roku zarobie tam wiecej niż tu przez rok albo i wiecej. Generalnie jak dla mnie to opcja ok.