Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oferty pracy, zlecenia, ogłoszenia

Zgłoś nadużycie #21 9 kwietnia 2019, 11:23

skay avatar Posty: 125 Podziękowania: 0
ja pracuję w zawodzie opiekunki osób starszych. Wyjeżdzam od kilku lat do Niemiec, współpracuję z agencją Dolce Vita. Polecam bo oferują konkurencyjne stawki, pensje zawsze wypłacane są w terminie. Wszystko jest legalne, sprawdzone i bezpieczne :)

Zgłoś nadużycie #22 10 kwietnia 2019, 14:26

maksymilian avatar Posty: 191 Podziękowania: 0
Ja mam nawet konto na https://www.opiekunki24.pl/ już jakiś czas założyłam ale jeszcze nie udało mi się podpisać umowy i wyjechać. Byłam na kilku spotkaniach z Agencjami, ale nie zdecydowałam się. Boję się rozłąki z rodziną. Jak sobie radzisz na kontrakcie?

Zgłoś nadużycie #23 29 kwietnia 2019, 20:50

jjusti18 avatar Posty: 316 Podziękowania: 0
Wszystko to znajdziecie również tutaj https://www.kaliszak.pl . Ogłoszenia o prace, różnych przedmiotów, usług, nieruchomości i samochodów itd. Jest to portal darmowy, dlatego na pewno warto z niego skorzystać. U mnie naprawdę wielu znajomych czy w rodzinie korzysta właśnie z tego portalu.

Zgłoś nadużycie #24 19 sierpnia 2019, 2:50

agel21 avatar Posty: 4 Podziękowania: 0
Wolicie pracować na etacie, czy na zlecenie ?

Zgłoś nadużycie #25 25 sierpnia 2019, 23:31

aszka avatar Posty: 373 Podziękowania: 0
Odkryłam ostatnio portal https://na-etacie.pl/ . Kojarzycie go? Jest tak prosty w obsłudze i tak bardzo, ale to bardzo przejrzysty. Moje ogłoszenie bardzo ładnie wizualnie się prezentowało na portalu, a to jest niezwykle ważne. Przygotowanie i dodanie ogłoszenia zajęło mi chwilę i po niedługim czasie już miałam pierwsze aplikacje. Do wyboru miałam tylko 3 pakiety z bardzo prostymi zasadami działania, co też skróciło czas dodawania mojego ogłoszenia. Prosto i przejrzyście jak dla mnie największe atuty tego portalu.

Zgłoś nadużycie #26 4 września 2019, 16:32

asiek avatar Posty: 214 Podziękowania: 0
Ofert pracy najlepiej szukać w internecie - jest ich najwięcej. Gdybyś była zainteresowana pracą w hotelarstwie w Norwegii lub Szwecji zajrzyj na https://www.hotistin.com/ Oferta jest bardzo atrakcyjna i można dużo zarobić (w euro). Sama myślę o skorzystaniu z tej oferty.

Zgłoś nadużycie #27 15 września 2019, 17:33

tracik avatar Posty: 158 Podziękowania: 0
A pomyśleć, że jeszcze kilkanaście lat temu ofert pracy szukało się po gazetach albo słuchało audycji radiowych z ogłoszeniami. A teraz wchodzisz w sieć, chwila moment i możesz znaleźć kilka ofert które Cię zainteresują. Sporo portali godnych uwagi zajmuje się pośrednictwem w sprawie pracy. Ofert nie brakuje, jeśli jest tu jakiś operator wózków widłowych to może zainteresuje go ta oferta https://www.aplikuj.pl/oferta/424225/operator-logistyki-umowa-o-prace-hilton-foo... praca na terenie Śląska.

Zgłoś nadużycie #28 23 września 2019, 19:51

Grardonyth avatar Posty: 584 Podziękowania: 1
Mi ofertę pracy, w której aktualnie pracuję, udało się znaleźć na https://talentuno.com/pl :) Moja koleżanka dorabia sobie na tej platformie jako MatchMarker, czyli w skrócie przypasowuje dobrych pracowników dla odpowiednich pracodawców :) No i pewnego dnia powiedziała, że jest super oferta pracy i czy chcę podesłać CV. Zgodziłam się, założyłam konto na platformie i zrobiłam wymagane testy. I okazało się, że się nadaję! Od tej pory mega polecam wszystkim Talentuno :) Można tam znaleźć naprawdę świetną pracę dobraną do swoich umiejętności.

Zgłoś nadużycie #29 27 września 2019, 15:49

jjusti18 avatar Posty: 316 Podziękowania: 0
Z tego co zauważyłam cały czas dużo osób jeździ zagranicę. Ulubionym miejsce osiedleń się polaków jest Anglia. Jeżeli pracujemy tam legalnie. Nie wiem czy wiecie, ale możecie starać się o zwrot podatku z uk https://www.tax-pol.pl/uslugi/wielka-brytania/zwrot-podatku-z-wielkiej-brytanii/ . W tym zakresie warto skontaktować się właśnie z firmą wcześniej wymieniona. Ponieważ świadczą w tym kierunku bogate usługi.

Zgłoś nadużycie #30 26 października 2019, 10:35

shaza avatar Posty: 267 Podziękowania: 0
Na razie ja się za granice nie wybieram choć planowałam niedawno taki wyjazd. Znalazłam bardzo ciekawy płatny staż https://www.randstad.pl/program-stazowy/ i powiem szczerze że praca rekrutera mnie satysfakcjonuje, zamierzam sprawdzić się jako rekruter