Witaj na MagazynDomowy.pl!

Witaj na forum MagazynDomowy.pl!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Oferty pracy, zlecenia, ogłoszenia

Zgłoś nadużycie #31 2 listopada 2019, 21:36

milena avatar Posty: 221 Podziękowania: 0
Ja chcę podjąć pracę w opiece wraz z moim mężem jednak zastanawiamy się, czy to praca dla mężczyzny? Czytałam na https://www.opiekunkidlawymagajacych.pl/czy-praca-w-opiece-nad-seniorami-jest-pr... że opiekunem może być zarówno kobieta jak i mężczyzna ale jak to w praktyce wygląda?

Zgłoś nadużycie #32 20 listopada 2019, 2:15

showgirl avatar Posty: 1 Podziękowania: 0
Znacie kogoś kto pracował za granicą jako opiekunka? Interesuje mnie kwestia podatku... Czy to działa w sposób opisany tu http://firmatoty.pl/forum/promedica24 ?

Zgłoś nadużycie #33 27 listopada 2019, 14:25

jjusti18 avatar Posty: 379 Podziękowania: 0
A czy ktoś z was może pracuje zagranicą? Czy staraliście się już o zwrot podatku? Bo właśnie doszły mnie słuchy, że można walczyć o pieniądze z podatku. Nawet ponoć firma https://www.tax-pol.pl/uslugi/niemcy/zwrot-podatku-z-niemiec/ ma pomagać w tym zakresie...

Zgłoś nadużycie #34 28 grudnia 2019, 16:17

adela104 avatar Posty: 19 Podziękowania: 0
Ciekawym portalem ogłoszeniowym, na którym można znaleźć i pracodawcę i pracownika jest nowy portal https://pokato.pl/ . Oczywiście są i inne działy, na których też można znaleźć ciekawe oferty.

Zgłoś nadużycie #35 17 lutego 2020, 22:51

testov avatar Posty: 15 Podziękowania: 0
W dzisiejszych czasach warto jest otworzyć się na nowe możliwości jakie daje nam praca za granicą. Przekonały się o tym już setki tysięcy Polaków na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jak widać w statystykach to większość z nich nie wróciła więc znakiem tego jest tam o wiele wyższy standard życia. Podstawową kwestią bedzie nauczenie się jezyka urzędowego danego państwa. Nie jest to aż tak trudne jak stara się nam to wmówić, ze względu na dostępne nawet darmowe szkolenia online. W kwestii doboru samej branży to możliwości jest cała masa, jedną z częściej wybieranych jest opieka nad osobami starszymi. Dla zaintersowanych tą tematyką odsyłam na forum tego portalu - https://www.opiekunki24.pl/ Można bezpośrednio zadać pytania bardziej doświadczonym od siebie opiekunkom.

Zgłoś nadużycie #36 22 marca 2020, 18:03

rossa_pp avatar Posty: 215 Podziękowania: 0
Jak szukacie ciekawych zleceń, zarówno w Polsce, jak i za granicą, to polecam wam śledzić oferty na portalu http://akermangroup.eu/pl/ - mają naprawdę duży wybór, dodatkowo pomagają w dopełnieniu wszelkich niezbędnych formalności.

Zgłoś nadużycie #37 25 kwietnia 2020, 13:54

qtere avatar Posty: 256 Podziękowania: 0
Wyjazd za granicę do pracy był odpowiednią decyzją. Pieniądze dla bliskich wysyłam co jakiś czas za pomocą strony https://tanieprzelewy.com/ są na niej podane najlepsze firmy wykonujące tanie przelewy do polski.

Zgłoś nadużycie #38 14 lipca 2020, 21:39

aszka avatar Posty: 507 Podziękowania: 0
Tutaj https://bydgoszcz.geopraca.pl/oferty-pracy/kujawsko-pomorskie/ mają wiele różnych propozycji pracy dla osób z różnych wykształceniem i doświadczeniem. Rozglądaliście się już na tym portalu? Jeśli nie, to warto przejrzeć sobie oferty, które są tam zamieszczone.

Zgłoś nadużycie #39 23 grudnia 2020, 23:20

esgo avatar Posty: 48 Podziękowania: 0
Może też przejrzeć sobie te tutaj https://fachpraca.pl/oferty-pracy/lubuskie/ oferty pracy. Nie da się ukryć, że jest tam wiele różnych ciekawych propozycji i cały czas przybywają nowe. Nie tylko znajdziecie tam ogłoszenia wprost od pracodawców, ale również z agencji pracy czy pośredniaka. Szybko tam można wszystko odnaleźć.

Zgłoś nadużycie #40 22 lutego 2021, 17:50

Mimichaska avatar Posty: 199 Podziękowania: 0
Najgorzej jest zawsze zaraz na początku, z czasem można się przyzwyczaić do nowej pracy. Nowa praca to nowe wyzwania, a i też na początku macie mniej praw niż doświadczony pracownik. Wiecie jak wygląda kwestia urlopu wypoczynkowego w pierwszym roku pracy? Wszystko na stronie https://www.portalkadrowy.pl/kalkulatory/kalkulator-pierwszego-urlopu-wypoczynko... doskonale wyjaśniają.